Banaby.sk   »   Všetko pre dojčatá   /   Kŕmenie a dojčenie   /   Jedálenské stoličky   /   Detská rastúca stolička LUCA - ružová

PREDAJ SKONČIL - Detská rastúca stolička LUCA - ružová

Deti bežne neposedia na jednom mieste a tak je niekedy skutočne náročné ich nakŕmiť. Beháte za nimi po celom dome a kým ich odchytíte, dá to prácu? Preto vám .. viac

Naša cena: 135,20 €
celkové hodnotenie
4.7
12 celkové hodnotenie


Detská rastúca stolička LUCA - ružová

Deti bežne neposedia na jednom mieste a tak je niekedy skutočne náročné ich nakŕmiť. Beháte za nimi po celom dome a kým ich odchytíte, dá to prácu? Preto vám skvele pomôže a poslúži detská rastúca stolička. A preto stolička LUCA nesmie chýbať ani u vás. Je moderná, farebná, pevná a praktická zároveň. Poslúži počas kŕmenia deti, čo vám uľahčí prácu.

Je rastúca, takže môžete jej výšku a tiež hĺbku nastaviť podľa aktuálnej potreby. Nastaviť môžete hĺbku sedátka aj podnožky, ľahko a pohodlne ich tak môžete regulovať podľa potreby. Poskytuje to zdravé sedenie pre deti a čo viac, stolička porastie spolu s vaším dieťaťom.

Disponuje sedákom s ergonomickým prehĺbením, čo prináša pohodlnejšie sedenie. K tomu prispieva aj ergonomicky tvarovaná opierka chrbta. Stolička je vhodná pre všetky deti, vďaka ružovej farbe ju ocenia najmä dievčatká.

Povrchová úprava stoličky sa vykonáva pomocou farieb a lakov, ktoré sú atestované a spĺňajú všetky predpísané normy. Je určená pre deti od deviatich mesiacov, prípadne od doby, kedy dieťatko vie samo sedieť.

Detská rastúca stolička LUCA - ružová je moderná, krásna, vyrobená z kvalitných materiálov. Rám je z bukového dreva, sedadlo, opierka a podnožka sú z bukovej preglejky.

Rozmery:

- šírka 43 cm, výška 84 cm, hĺbka 58 cm

- rozmer sedadla: 40 x 25 cm a jeho výška 44 - 56 cm

- rozmer podnožky: 40 x 31 cm a výška 12 - 40 cm

Prevedenie nábytku: bukové drevo
viac značky: Wood Partner

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.7
12 zákazníkov
hodnotilo