Banaby.sk   »   Všetko pre dojčatá   /   Kŕmenie a dojčenie   /   Jedálenské stoličky   /   Detská rastúca stolička UNIZE - modrá

PREDAJ SKONČIL - Detská rastúca stolička UNIZE - modrá

Krásna a univerzálna detská stolička UNIZE, ktorá má skvelú funkciu, pretože rastie spolu s vaším dieťaťom. Je vhodná do každej domácnosti, je ľahká, je možné .. viac

Naša cena: 132,50 €
celkové hodnotenie
4.6
11 celkové hodnotenie


Detská rastúca stolička UNIZE - modrá

Krásna a univerzálna detská stolička UNIZE, ktorá má skvelú funkciu, pretože rastie spolu s vaším dieťaťom. Je vhodná do každej domácnosti, je ľahká, je možné ju prenášať podľa potreby. Skvele a pohodlne s ňou nakŕmite dieťa a to nielen v kuchyni, ale napríklad aj v obývacej izbe.

Sedák a podnožku je možné nastavovať podľa potreby a aktuálnej výšky vášho dieťaťa, vďaka tomu sa stáva stolička rastúcou. Stolček je k dispozícii s popruhom, ktorý bráni prepadnutiu dieťaťa a je možné ho kedykoľvek odmontovať.

Oproti iným rastúcim stoličkám má stolička UNIZE operadlo mierne prehnuté, čo prináša deťom pohodlnejšie sedenie. Rastúca stolička je určená všetkým deťom, ktoré už samostatne sedia. Ide o český výrobok, ktorý je certifikovaný.

Stolička sa vyrába z kvalitných a pevných materiálov, ktoré deťom prináša bezpečia. Rám stoličky je vyrobený z bukového dreva, operadlo, sedák a podnožka zase z kvalitnej bukovej preglejky.

Rozmery stoličky:

- výška: 84 cm

- Ššírka: 43 cm

- hĺbka: 58 cmv

- rozmer podsedáka: 40 x 31 cm

- výška podsedáka: 12, 16, 20, 24, 28, 32, 36, 40 cm

- rozmer sedadla: 40 x 25 cm

- výška sedadla: 44, 48, 52, 56 cm

FARBY: modrá
viac značky: Wood Partner

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
11 zákazníkov
hodnotilo