Banaby.sk   »   Lôžkoviny   /   Mantinely do postielok   /   Mantinel do postieľky - Divoký západ

PREDAJ SKONČIL - Mantinel do postieľky - Divoký západ

Mantinely do postieľky sú neoddeliteľnou súčasťou každej detskej výbavičky. Vďaka mantinelom sa deti cítia v bezpečí, sú chránené a rodičia tak môžu v pokoji .. viac

Naša cena: 35,30 €
celkové hodnotenie
4.8
21 celkové hodnotenie


Mantinel do postieľky - Divoký západ

Mantinely do postieľky sú neoddeliteľnou súčasťou každej detskej výbavičky. Vďaka mantinelom sa deti cítia v bezpečí, sú chránené a rodičia tak môžu v pokoji spať, o ich najmenších je veľmi dobre postarané.

Na trhu existujú mantinely v mnohých farebných prevedeniach. My odporúčame mantinel do postieľky Divoký západ. Ide o veľmi moderný, štýlový a krásny kúsok, ktorý si zamilujú naozaj všetci, deti aj dospelí.

Ide o veľmi praktický a skladací kúsok, ktorý chráni detskú postieľku a deti. Poskytuje im kvalitný a hlavne bezpečný spánok po celú noc. Je veľmi funkčné a zároveň vie doladiť detskú postieľku k dokonalosti.

Deti ochrániť pred tvrdými priečkami postieľky. Bráni tiež deťom, aby prestrkávali nožičky a ručičky cez medzery v detskej postieľke, minimalizuje tak možné detské úrazy. Obe strany mantinelu sa vyrábajú z kvalitného materiálu, z kvalitnej bavlny, ktorá disponuje určitými vlastnosťami, ktoré sa nemenia a to ani po niekoľkých praniach. Mantinel sa plní antialergickou výplňou.

Mantinel stojí v detskej postieľke bez nutnosti priviazanis k priečkam. Hodí sa ako pre chlapčekov, tak aj pre dievčatká. Skvele sa dopĺňa s ostatnými produktmi z kolekcie Divoký západ.

Ide o hand made výrobok.

- rozmery: 25 x 210 cm(+/- 2 cm)

MOTÍVY: Divoký západ
Veľkosti: 210x25 cm
Farba: biela, modrá, zelená, iné farebné prevedenie
viac značky: Makaszka

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.8
21 zákazníkov
hodnotilo