Banaby.sk   »   Lôžkoviny   /   Mantinely do postielok   /   Mantinel do postieľky - pastelové pierka

PREDAJ SKONČIL - Mantinel do postieľky - pastelové pierka

Premýšľate, že ako by ste ešte lepšie ochránili vaše dieťa a poskytli mu čo možno najväčšiu mieru bezpečia a pohodlia? Neviete presne, čo do detskej postieľky .. viac

Naša cena: 34,00 €
celkové hodnotenie
4.6
16 celkové hodnotenie


Mantinel do postieľky - pastelové pierka

Premýšľate, že ako by ste ešte lepšie ochránili vaše dieťa a poskytli mu čo možno najväčšiu mieru bezpečia a pohodlia? Neviete presne, čo do detskej postieľky zaobstarať? My odporúčame krásny a praktický mantinel do postieľky.

Mantinel do postieľky je po všetkých stránkach nadmieru praktický, krásne zútulní a doladí detskú postieľku, vďaka svojmu modernému a krásnemu vzhľadu. Okrem toho má aj praktické funkcie.

Plní bezpečnú a ochrannú funkciu, je pevný a preto vaše bábätko skvele ochráni. Mantinel do postieľky chráni bábätko pred tvrdými priečkami postieľky a tiež pred prestrkávaním nožičiek a ručičiek skrz medzery v postieľke.

Vďaka jemnému motívu pastelových pierok sa skvele hodí do všetkých detských postieľok, dievčenských aj chlapčenských. Vydekoruje nielen detskú postieľku, ale aj detskú izbičku, hodí sa do každého interiéru.

Mantinel do postieľky je vyrobený z veľmi kvalitných materiálov. Obe strany sú vyrobené z vysoko kvalitnej 100% bavlny, ktorá je na dotyk veľmi príjemná. Mantinel sa plní antialergickým vláknom. Bavlna disponuje určitými vlastnosťami, ktoré sa nemenia ani po niekoľkých praniach. Mantinel stojí v postieľke, nie je nutné ho priväzovať k priečkam postieľky.

Ide o takzvaný hand made výrobok.

Mantinel do postieľky je krásny, moderný a jemný, vhodný pre všetky deti. Skvele sa doplní aj s ďalšími kúskami z tejto kolekcie, vytvoríte tak ucelený a jednotný vzhľad.

- rozmery: 25 x 210 cm(+/- 2 cm)

MOTÍVY: pierka
Veľkosti: 210x25 cm
Farba: biela, modrá, sivá, zelená, iné farebné prevedenie
viac značky: Makaszka

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
16 zákazníkov
hodnotilo