Banaby.sk   »   Všetko pre dojčatá   /   Prebaľovanie a kúpanie   /   Osušky   /   Baby set - bambusová osuška + kočíkový štipec

zľava

DOČASNE VYPREDANÉ - Baby set - bambusová osuška + kočíkový štipec

Kočíkový štipec zo setu T-tomi je vyrobený z kvalitného a odolného plastu. Ideálny spôsob ako uchytiť plienky alebo uterák na kočík alebo do autosedačku, ktoré .. viac

Naša cena: od 15,90 €
Pôvodná cena: od 17,90 €
celkové hodnotenie
4.4
20 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6347-0 zelená Autá 17,90 € 15,90 € dočasné vypredané
6347-2 ružová Ružové slony 17,90 € 15,90 € dočasné vypredané
6347-4 bez motívu sivá 17,90 € 15,50 € dočasné vypredané
6347-5 vtáčiky zelená 17,90 € 15,50 € dočasné vypredané

Baby set - bambusová osuška + kočíkový štipec

Kočíkový štipec zo setu T-tomi je vyrobený z kvalitného a odolného plastu. Ideálny spôsob ako uchytiť plienky alebo uterák na kočík alebo do autosedačku, ktoré tak ochránia vaše dieťa pred slnkom a pred inými nežiaducimi účinkami. Tento štipec však má mnohostranné pretože ho využitie napr. aj na uchytenie detských cumlíkov, hračiek a ďalších drobných predmetov na kočík alebo autosedačku.

Balenie obsahuje 2 ks štipcov.

Detský bambusový uterák zo sady T-tomi je vyrobený z vysoko kvalitného bambusového materiálu a pomocou technológie dvojvrstvového dutinného tkania. Vďaka tejto technológii je bambusový uterák mnohanásobne savejší, mäkkší a jemnejší ako klasické bavlnené uteráky.

Bambusové osušky T-tomi sú vhodné aj pre novorodencov. Dvojvrstvový materiál zabezpečí maximálnu savosť a nepoškodá ani citlivú pokožku bábätka.

Balenie obsahuje 1 kus osušky, ktorej veľkosť 100 x 80 cm.

Vysoká kvalita spracovania. Všetky hrany sú založené a dôkladne prešité. Uteráky je antialergický a antibakteriálny. Po opraní materiál získana na objeme, ale nepoužívajte aviváž, čím sa znižuje absorpcia materiálu.

Osuška spĺňa prísne hygienické požiadavky kladené na hračky a výrobky pre deti do 3 rokov.

viac značky: T-Tomi

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
20 zákazníkov
hodnotilo