Letný čas začína - zobraziť ponuku

Banaby.sk   »   Ak vybrať detskú postieľku?

Ak vybrať detskú postieľku?

Ako vybrať vhodnú detskú posteľ? Naše malé deti potrebujú zdravie a predovšetkým ničím nerušený spánok. Posteľ musí byť bezpečná, naozaj kvalitné a tiež praktická.

To nie je nič ľahké, a aj keď sa to môže zdať ako jednoduchá vec, pravda je úplne iná. Naše malé deti potrebujú zdravý a predovšetkým ničím nerušený spánok. Posteľ musí byť bezpečná, naozaj kvalitné a tiež praktická. Na výber máme rôzne materiály, či už je to masív, lamino či plast, v našej ponuke nájdete širokú škálu prevedení. V tomto článku Vám radi poskytneme dobré tipy ako vybrať správne detskú posteľ.

Zhruba vo veku od 3 rokov je čas uvažovať nad kúpe prvé ozajstné detskej postieľky. Rozmery sa pri posteli pohybujú v rozmedzí 130-160 cm a 70-90 cm. Tieto rozmery sú ideálne pre deti do 6 rokov. Dôležitý prvok pri týchto postelí je predovšetkým zábrana, ktorá zaistí predovšetkým bezpečie počas spánku.

Ľahučké a praktické postele vhodné pre najmenšie deti sú Disney postele. Sú vyrábané z kvalitného plastu, v krásnych a pestrých farbách. Navyše deti ocenia rozmanité motívy obľúbených rozprávkových postavičiek ako Mickey Mouse, Cars, Frozen apod. Ak uprednostňujete iný materiál, môžeme odporučiť postele z lamina či z masívu. Postele z lamina môžete vybrať taktiež s rôznymi detskými motívmi, ktoré rozveselia každý izbičku. Pre vyznávačov klasiky máme v ponuke postele z masívu, ktoré môžete vybrať v prírodných odtieňoch či rôznych farbách. U všetkých typov postelí sú samozrejmosťou bezpečné zábrany rôznych typov a tiež možnosť praktického úložného priestoru. Je len na Vás, ktorú zvolíte.

Miluje Vás chlapec autá? Bude pre neho to pravé autopostel. Celá v tvare automobilu v rôznych farbách a tiež rozmeroch. Pre slečny máme v ponuke postele ako pre princeznú s baldachýnom.

Pre deti od 6 rokov máme v ponuke nepreberné množstvo detských postelí rôznych tvarov, farieb a veľkostí. Pre školákov máme v ponuke multifunkčné postele, ktoré plnia funkciu písacieho stola a postele dohromady. Tiež je už nutné zvoliť posteľ väčších rozmerov, ktorá im zaistí dostatok priestoru a porastie spolu s nimi. Tu môžete vyberať z rozmerov 180-200 cm a 80-90 cm. Zaručí Vášmu dieťaťu plnohodnotný spánok.

Riešite Ak ale praktickosť a nedostatok priestoru sú ideálne vyvýšené postele, ktoré sú vhodné pre deti od 6 rokov. Po prechode z prvej postele sú vyvýšené tou správnou voľbou. Zaistí pokojný spánok v noci a cez deň miesto na hranie, ktorú môžete schovať za farebné závesy. Posteľ môžete doplniť vežou či šmýkačkou. Sú vyrábané z masívu a v rôznych farbách, podľa Vášho výberu.

Nedostatok miesta a zároveň je nutné v obmedzenom priestore zariadiť spoločný izbičku pre dve deti? Náš tip je poschodová posteľ. Vďaka poschodové postele, získate dostatok priestoru a zaistíte kvalitné pre dve deti. Tiež u poschodových postelí si môžete vybrať farbu, dizajn a je tu tiež možnosť úložného priestoru či prístelky, pre prípad že máte deti 3.

Ak zhrnieme celý článok, je naozaj veľa kritérií, podľa ktorých posteľ môžete vybrať a iste nám dáte za pravdu, že to naozaj nie je nič ľahké. Veríme, že Vám budú naše rady u výberu pomáhajú a užitočné.