PREDAJ SKONČIL - Nočný stolík First

Nočný stolík je kus nábytku, ktorý má pri svojej posteli snáď každý dospelý. Vďaka nemu je možné odložiť pri posteli všetky nevyhnutnosti, ako napríklad knihu, .. viac

Naša cena: od 154,30 €
Pôvodná cena: od 172,90 €
celkové hodnotenie
4.3
10 celkové hodnotenie


Nočný stolík First

Nočný stolík je kus nábytku, ktorý má pri svojej posteli snáď každý dospelý. Vďaka nemu je možné odložiť pri posteli všetky nevyhnutnosti, ako napríklad knihu, lampu, mobilný telefón, dioptrické okuliare alebo budík.

Aj deti potrebujú mať pri svojej postieľke nočný stolík, vďaka ktorému budú mať po ruke všetko, čo potrebujú. Ideálny je pre nich nočný stolík z kolekcie nábytku First. 

Nočný stolík je vyrobený z kvalitných materiálov a tiež s ohľadom na mimoriadnu citlivosť detí. Preto sú všetky drevené prvky a to aj vrátane dyhy upravené ručne. Vzťahujú sa k tomu aj prímesi prírodných rastlinných olejov.

Čelá skriniek a zásuviek sa vyrábajú z MDF dosky. Kolekciu First si tak volia všetci zákazníci, ktorí hľadajú kvalitné kusy nábytku, ktorým nechýba jednoduchosť, originalita, nenáročnosť a tiež precízne prevedenie.

Podobne ako u ostatných kolekcií aj tu firma Timoore kladie dôraz na bezpečnosť všeobecne. Disponuje bezpečným využívaním a možným nebezpečným miestam sa snaží predchádzať. Preto tu napríklad nájdete zaoblené rohy, ktoré minimalizujú úrazy. Oleje a laky, ktoré sa pri výrobe využívajú, sú volené starostlivo a tak, aby neškodili deťom a ich zdraviu. Môžete ich tak deťom bez obáv do ich kráľovstva zaobstarať.

Rukoväte kolekcie First definujú celú kolekciu. Kolekcia je vyrobená z drevotrieskovej dosky, ktorá je dýhovaná prírodnou dubovou dyhou. Kombinuje sa s MDF doskou.

Doba realizácie je sedem týždňov.

- rozmery: 30 x 70 x 45 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
10 zákazníkov
hodnotilo