Banaby.sk   »   Nábytok   /   Spálňa   /   Postele   /   Posteľ First - 160x200 cm

PREDAJ SKONČIL - Posteľ First - 160x200 cm

Posteľ je dôležitou súčasťou každého interiéru, každého domu či izby. Bez nej jednoducho nemôžete fungovať. Posteľ poskytuje počas noci miesto k odpočinku a .. viac

Naša cena: od 636,10 €
Pôvodná cena: od 706,30 €
celkové hodnotenie
4.9
14 celkové hodnotenie


Posteľ First - 160x200 cm

Posteľ je dôležitou súčasťou každého interiéru, každého domu či izby. Bez nej jednoducho nemôžete fungovať. Posteľ poskytuje počas noci miesto k odpočinku a spánku. Počas spánku čerpáte energiu, ktorú potrebujete. A preto je dôležité myslieť pri výbere postele na niekoľko atribútov. Jedine tak získate posteľ, ktorá bude kvalitná, pevná, odolná a vhodná pre všetkých. A práve takúto posteľ vám teraz prinášame.

Ide o posteľ z kolekcie First. Kolekcia sa vyrába z materiálov tej najvyššej kvality a vyrába sa s ohľadom na mimoriadnu citlivosť dieťaťa. Všetky drevené prvky a to vrátane dyhy sú tak upravené ručne a to aj prímesi prírodných rastlinných olejov.

Materiály sú pevné, odolné a poskytujú výslednému produktu kvalitu. Nábytok tak je veľmi kvalitný.

Nábytok z kolekcie First je vhodný pre všetkých vyznávačov nenáročnosti, jednoduchosti a originality.

Posteľ je z veľmi príjemného materiálu a s dizajnom, ktorý si zamiluje naozaj každý. Značka Timoore kladie dôraz na bezpečnosť a to nielen v prípade kolekcie First, ale aj pri všetkých svojich kolekciách nábytku.

Všetky nebezpečné miesta sú eliminované, teda tu nehrozia žiadne ostré hrany. Rohy nábytku sú zaoblené a minimalizujú sa tak možné úrazy. Pri výrobe sa využívajú laky a oleje a aj tie sú bezpečné pre zdravie nielen detí, ale aj dospelých.

Posteľ je v rozmere 160 x 200 cm a je vhodná tak do všetkých interiérov. Posteľ disponuje jemnými a harmonickými kombináciami farieb, ktoré sa hodia naozaj do každého interiéru.

Konštrukcia postele je z drevotriesky v kombinácii s MDF. Výber tkanín je podľa aktuálnych vzorníkov u výrobcu.

Posteľ je dodávaná v troch balíkoch. Prvý balík má 33 kg, druhý 42 kg a tretí 13 kg.

Doba realizácie je sedem týždňov.

Rozmery: 89 x 182 x 205 cm 

Rozmer postele: 200x160 cm
viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.9
14 zákazníkov
hodnotilo