zľava

PREDAJ SKONČIL - Teepee - anjelské ružičky

Chcete doplniť detskú izbičku a zároveň zútulniť jej interiér? Kúpte deťom teepee s názvom anjelské ružičky a nebudete ľutovať! Hodí sa pre všetky dievčatká, .. viac

Naša cena: od 82,00 €
Pôvodná cena: od 108,90 €
celkové hodnotenie
4.5
21 celkové hodnotenie


Teepee - anjelské ružičky

Chcete doplniť detskú izbičku a zároveň zútulniť jej interiér? Kúpte deťom teepee s názvom anjelské ružičky a nebudete ľutovať! Hodí sa pre všetky dievčatká, ktoré túžia po miestečku, ktoré bude len ich, po tajnom úkryte. Do teepee môže, samozrejme až na detské pozvanie, navštíviť aj rodič, ktorý môže doniesť desiatu, prečítať rozprávku a podobne.

Teepee je možné využívať počas celého roka a svoje miesto si nájde ako v detskej izbičke tak aj na terase či záhrade. Teepee stan je možné rýchlo a jednoducho zložiť a rozložiť, nie je to nič zložité, tiež je možné podľa potreby teepee prestavovať či prenášať.

Je zložený z dvoch farebných látok a jemný vzhľad doladí všetky dievčenské izbičky. Roztomilé okienko umožní rodičom čas od času nahliadnuť, čo jeho potomok robí, súkromie si však deti zaistia zaväzovacou okenicou. V teepee deti nájdu dve vrecká, kam si môžu schovať drobné hračky a iné cennosti.

K teepee je možno objednať aj podložku a vankúšik. Vankúšik nájdete v kategórii vankúše s geometrickými vzormi. Dekoratívny prívesok je zadarmo k teepee.

Rozmery:

- šírka základne: 100 x 100 cm

- dĺžka tyčí: 180 cm

- výška zloženého stanu: 150 cm

FARBY: modrá, ružová
viac značky: funwithmum

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
21 zákazníkov
hodnotilo