Banaby.sk   »   Hračky   /   Teepee a domčeky   /   Teepee - Manitou

Zľavy

DOČASNE VYPREDANÉ - Teepee - Manitou

Mať svoj vlastný priestor, miesto, kde by sa skryli pred všetkými. Po tom túži mnoho detí a vy im to teraz môžete hravo splniť a to vďaka teepee stanu! Kedysi .. viac

Naša cena: od 97,10 €
Pôvodná cena: od 107,50 €
celkové hodnotenie
4.4
17 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
5327-0 teepee 107,50 € 97,10 € dočasné vypredané
5327-3 teepee + podložka 158,70 € 148,30 € dočasné vypredané
5327-4 teepee + podložka 142,60 € 121,00 € dočasné vypredané

Teepee - Manitou

Mať svoj vlastný priestor, miesto, kde by sa skryli pred všetkými. Po tom túži mnoho detí a vy im to teraz môžete hravo splniť a to vďaka teepee stanu! Kedysi si deti stavali úkryty z diek, teraz môžu mať svoj osobný priestor k dispozícii celoročne. Nielenže poskytuje osobný priestor detom, ale tiež pomáha zútulniť a vydekorovat detskú izbičku k dokonalosti. Je možné ho využiť nielen v detskej izbičke, ale aj na záhrade, terase či balkóne, deti sa v ňom dosýta vyhrajú. Je možné ho jednoducho presúvať a prestavovať podľa aktuálnej potreby vaších detí. Je možné ho tiež jednoducho zložiť.

Tvoria ho dve farebné látky, v tomto prípade krásny dizajn Manitou. Ak Vás vaše dieťa k sebe k sebe do svojho kráľovstva na návštevu, potom sa nemusíte báť, teepee je prispôsobené aj na rodičovskú návštevu. Dieťa môže sledovať, čo sa okolo neho deje okolo cez roztomilé okienko, naopak ak chce súkromie, stačí zatiahnuť zaväzovaciu obkenicu a je hotovo! V teepee nájdu deti dve vrecká, kde si môžu schovať svoje cennosti a poklady.

K teepee sa dodáva dekoratívne prívesok, ktorý je úplne ZADARMO! Do teepee si môžete objednať aj podložku a vankúšiky. Nájdete ich v sekcii vankúše s geometrickými útvarmi.

Rozmery:

- základ: 100 x 100 cm

- výška stanu po zložení: 150 cm

- dĺžka tyčí: 180 cm

viac značky: funwithmum

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
17 zákazníkov
hodnotilo