Banaby.sk   »   Hračky   /   Textilné hračky   /   Maxi pyžamožrút - netopier

Zľavy

PREDAJ SKONČIL - Maxi pyžamožrút - netopier

Už ste niekedy počuli o pyžamožrútovi? O krásnom a farebnom kamarátovi, ktorý deťom pomôže udržiavať v postieľke poriadok? Ak nie, práve teraz vám tohto .. viac

Naša cena: 21,30 €
celkové hodnotenie
4.2
14 celkové hodnotenie


Maxi pyžamožrút - netopier

Už ste niekedy počuli o pyžamožrútovi? O krásnom a farebnom kamarátovi, ktorý deťom pomôže udržiavať v postieľke poriadok? Ak nie, práve teraz vám tohto detského pomocníka predstavujeme.

Maxi pyžamožrút netopier možno môže pôsobiť strašidelne, ale vaše deti sa vďaka nemu už nebudú ničoho báť. Bude chrániť ich spánok a poskytne im bezpečie. Ide skutočne o výnimočného plyšáka!

Netopier je dostatočne veľký, zaistí tak miesto pre každé detské pyžamko. Netopier má miesto úst moderný zips, ktorým sa uzatvára pyžamožrút a pyžamko tak z neho nikdy nevypadne.

Okrem pyžamka tu môžete uložiť čokoľvek, čo potrebujete. Pre deti sa tak pyžamožrút môže stať tajnou skrýšou na ich drobnosti a hračky. Zároveň poslúži aj ako mäkučký vankúšik, na ktorom sa skvele odpočíva.

Každý pyžamožrút je vyrobený s veľkou starostlivosťou, je šitý ručne a tak je každý kus jedinečný a originálny. Farba je na vodnej báze, čo znamená, že neškodí deťom ani ich zdraviu. Môžu ich bezpečne a bez problémov využívať. Je vyrobený z hebkého a mäkkého materiálu, ktorý je na dotyk veľmi príjemný.

Poťah je zo špeciálneho hydrofilného materiálu, odvádza vlhkosť. Plní sa silikónovými polyesterovými guličkami El - ball.

Netopiera je možné prať v práčke a to pri teplote 40 stupňov. Počas prania v práčke nevybledne.

Zamilujú si ho všetci, rodičia aj deti. Je vhodný pre chlapcov aj pre dievčatá.

- rozmer: 55 x 42 cm

MOTÍVY: netopier
viac značky: Mint Kitten

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.2
14 zákazníkov
hodnotilo