ADVENTNÉ ZĽAVY ZĽAVY AŽ 60 %

Banaby.sk   »   Hračky   /   Textilné hračky   /   Maxi pyžamožrút - zajačik

DOČASNE VYPREDANÉ - Maxi pyžamožrút - zajačik

Zaobstarať si tohto roztomilého zajačika je určite skvelá vec! Nielenže doladí a skrášli interiér detskej izbičky, ale je tiež veľmi praktický. Pomáha udržať v .. viac

Naša cena: 19,80 €
celkové hodnotenie
4.4
19 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
14497-0 Maxi pyžamožrút - zajačik 19,80 € dočasné vypredané

Maxi pyžamožrút - zajačik

Zaobstarať si tohto roztomilého zajačika je určite skvelá vec! Nielenže doladí a skrášli interiér detskej izbičky, ale je tiež veľmi praktický. Pomáha udržať v detskej postieľke poriadok. Ide o pyžamožrúta, čo znamená, že sa do neho môže uložiť detské pyžamko.

Ide o výnimočného plyšáka, ktorý oživí a doladí každý detský interiér a izbičku. V postieľke tak bude mať za chvíľu poriadok. Deti už nikdy nebudú nikde hľadať a zháňať svoje pyžamko, budú presne vedieť, kde je.

Pyžamožrút je dostatočne veľký, zabezpečí, že sa do neho vmestí každé pyžamko. Zajačik má ústa so zipsom, takže pyžamo nevypadne.

Okrem pyžamka tu môžete uložiť čokoľvek, čo potrebujete. Pre deti sa tak pyžamožrút môže stať tajnou skrýšou na ich drobnosti a hračky. Zároveň poslúži aj ako mäkučký vankúšik, na ktorom sa skvele odpočíva.

Každý pyžamožrút je vyrobený s veľkou starostlivosťou, je šitý ručne a tak je každý kus jedinečný a originálny. Farba je na vodnej báze, čo znamená, že neškodí deťom ani ich zdraviu. Môžu ich bezpečne a bez problémov využívať. Je vyrobený z hebkého a mäkkého materiálu, ktorý je na dotyk veľmi príjemný.

Poťah je zo špeciálneho hydrofilného materiálu, odvádza vlhkosť. Plní sa silikónovými polyesterovými guličkami El - ball.

Zajačika je možné prať v práčke a to pri teplote 40 stupňov. Počas prania v práčke nevybledne.

Zamilujú si ho všetci, rodičia aj deti. Je vhodný pre chlapcov aj pre dievčatá.

- rozmer: 46 x 55 cm

MOTÍVY: zajačik
viac značky: Mint Kitten

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
19 zákazníkov
hodnotilo