zľava

DOČASNE VYPREDANÉ - Detský vankúš - futbalové lopty 43

Tú správnu atmosféru v detskej izbičky vytvoria práve také drobnosti ako samolepky, dekorácie alebo vankúšiky. A práve posledné spomínané vankúšiky Vám teraz .. viac

Naša cena: od 10,90 €
Pôvodná cena: od 15,60 €
celkové hodnotenie
4.1
13 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
2021-0 poťah + výplň 15,60 € 10,90 € dočasné vypredané

Detský vankúš - futbalové lopty 43

Tú správnu atmosféru v detskej izbičky vytvoria práve také drobnosti ako samolepky, dekorácie alebo vankúšiky. A práve posledné spomínané vankúšiky Vám teraz prinášame. Nájdete tu bohatý výber vzorov, vyberie si naozaj každý a vydekorujete tak každú detskú izbičku.

Malý futbalista bude nadšený z motívu futbalových lôpt. Ide o kvalitný materiál, ktorý je hebký, jemná a príjemný na dotyk. Detský vankúš disponuje certifikátom nezávadnosti, teda prešiel prísnym testovaním podľa európskych noriem kvality. Ide o vankúše, ktoré sú vďaka špeciálnej výplni jemné a hebké a tak tomu zostáva aj po praní.

Poťah v rozmere 40 x 40 cm je na praktický zipsový uzáver, preto je možno poťah zložiť a vyprať ho v práčke pri maximálnej teplote 40 stupňov.

Tlač je vykonaná tepelným prevodom, teda farba preniká až do štruktúry poťahu, na dotyk ho takmer necítite. Ide o potlač trvalú, nejde ho v práčke sprať.

Poťah je potlačený iba z jednej strany, druhá strana vankúšika je celá biela. Skvele s týmto vankúšom doplníte kolekciu samolepiek na stenu.

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.1
13 zákazníkov
hodnotilo