PREDAJ SKONČIL - Vankúš SAFARI

Krásne farebný detský vankúš ozdobí a zútulní každú detskú izbičku. Motív safari poteší všetky deti, ktoré majú radi zvieratká. Vankúš tiež nesie ich meno, čo .. viac

Naša cena: od 15,50 €
celkové hodnotenie
4
0 celkové hodnotenie


Vankúš SAFARI

Krásne farebný detský vankúš ozdobí a zútulní každú detskú izbičku. Motív safari poteší všetky deti, ktoré majú radi zvieratká. Vankúš tiež nesie ich meno, čo je veľmi originálne a vaše dieťa bude z vankúšika nadšené. Na výber je mnoho ďalších vzorov, takže si medzi nimi vaše dieťatko určite nájde ten pravý, ktorý ho bude najlepšie vystihovať.

Detský vankúš prešiel prísnym testom európskych noriem kvality, má certifikát nezávadnosti. Vankúše sú vyrábané z materiálov jemných a hebkých.

Na dotyk je vankúš príjemný a hebký a to vďaka špeciálnej výplni. Tá zostáva aj po vypraní stále nadýchaná. Potlač sa u týchto vankúšikov vykonáva tepelným prevodom, preniká do štruktúry poťahu a na dotyk ho necítite. Je trvalý a v práčke ho nepoškodíte.

Potlač vankúšika je jednostranná, zadná strana je biela.

Ak chcete vytvoriť v detskej izbičke krásny a ucelený priestor potom môžete prikúpiť samolepky na stenu, fototapety a hodiny v rovnakom vzore a krásne vydekorovat detskú izbičku.

Rozmer vankúša je 40x40 cm.

Poťah na vankúšik má praktický zips, môžete ho bez problémov zložiť a prať v práčke na 40 stupňov.

Do poznámky uveďte, aké meno požadujete. Na zákazku Vám vyrobíme vankúš s akýmkoľvek zvoleným menom. V tomto prípade ide o tovar na objednávky a nie je možné odstúpiť od zmluvy.

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo