Banaby.sk   »   Lôžkoviny   /   Vankúšiky   /   Vankúšiky s motívom   /   Vankúš - srdiečka

PREDAJ SKONČIL - Vankúš - srdiečka

Chcete pre vaše  dieťa vlastný vankúšik s menom? Vankúš srdiečka je tou pravou voľbou! Stačí si vybrať a do poznámky pri nákupe uviesť meno, ktoré chcete na .. viac

Naša cena: od 14,80 €
celkové hodnotenie
4.3
13 celkové hodnotenie


Vankúš - srdiečka

Chcete pre vaše  dieťa vlastný vankúšik s menom? Vankúš srdiečka je tou pravou voľbou! Stačí si vybrať a do poznámky pri nákupe uviesť meno, ktoré chcete na vankúš napísať, žiadna veda! Pripravili sme pre vás zároveň bohatý výber vzorov, ktorý potešia nielen vás, ale každého malého zákazníka. Svoj vysnívaný vankúšik si tak vyberú chlapci aj dievčatá takmer bez rozdielu veku.

Vankúše sú vyrobené z jemného a hebkého materiálu, ktorý vlastní certifikát nezávadnosti, vďaka čomu prešiel testovaním prísnych európskych noriem kvality.

Vo vnútri vankúša je špeciálna výplň, ktorá aj po vypraní zostáva nadýchaná a pohodlná.

Rozmer vankúšika je 40x40 cm.

Poťah vankúšika má praktický zips, vďaka ktorému môžete poťah pohodlne zložiť a vyprať v práčke pri 40 ° C.

Potlač vankúšika je veľmi kvalitná. Jedná sa o tepelný prevod, kedy farba preniknutá do štruktúry poťahu a potlač je nielen takmer nepostrehnuteľná na dotyk, ale tiež je trvalá a nemožno ho poškodiť praním v práčke. Potlač vankúšika je jednostranná, zadná strana je biela.

Vankúše dopĺňajú kolekciu samolepiek na stenu, fototapety a hodín, ktoré nájdete v našej ponuke.

Na zákazku dodávame vankúšik s akýmkoľvek menom. V tomto prípade sa jedná o výrobu tovaru na zákazku a od zmluvy nemožno odstúpiť.

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
13 zákazníkov
hodnotilo