Banaby.sk   »   Lôžkoviny   /   Vankúšiky   /   Vankúšiky s motívom   /   Vankúš VEVERIČKA 02

PREDAJ SKONČIL - Vankúš VEVERIČKA 02

Niekedy stačí malý detail, dekorácia, alebo niečo jednoduché, čo inak bežný interiér transformuje na niečo krásne, moderné a výnimočné. V tomto vám pomôže .. viac

Naša cena: 14,30 €
celkové hodnotenie
5
1 celkové hodnotenie


Vankúš VEVERIČKA 02

Niekedy stačí malý detail, dekorácia, alebo niečo jednoduché, čo inak bežný interiér transformuje na niečo krásne, moderné a výnimočné. V tomto vám pomôže napríklad aj tento krásny a dekoratívny vankúšik s motívom krásnej veveričky.

Jedná sa o krásny, farebný, dekoratívny a moderný vankúšik, ktorý má okrem dekoračnej aj praktické funkcie. Je vhodný pre všetkých milovníkov zvierat, ktorí hľadajú nejaké krásne dekorácie do domu alebo bytu.

Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý spôsobuje, že je veľmi príjemný na dotyk a mäkký. Ideálny je pre deti všetkých vekových kategórií, pre chlapcov aj dievčatá. Vankúš s motívom roztomilej malej veveričky oživí nielen detskú izbu, ale môže byť použitý v spálni, v študentskej izbe, v kancelárii aj v obývacej izbe, bude sa páčiť nielen deťom, ale aj dospelým.

Tlač je obojstranná, má krásne žiarivé farby. Moderná tlač je vykonávaná tepelným prevodom, ktorá preniká priamo do štruktúry látky a na dotyk je takmer nespotrehnuteľná. Poťah je na preto je ľahko odstránený a môžete ho prať v práčke pri teplote 40 stupňov. Nie je možné ho poškodiť praním v práčke.

Vankúšik je testovaný podľa prísnych európskych noriem kvality a vlastní certifikát nezávadnosti. Vďaka tomu je kvalitný a bezpečný pre všetky deti. Vankúš je veľmi príjemný na dotyk, špeciálna výplň zostane nadýchaná aj po opakovanom praní.

Rozmery:

- poťah: 40 x 40 cm

- výplň: 39 x 39 cm

Veľkosti: 40x40 cm
viac značky: Mint Kitten

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
5
1 zákazníkov
hodnotilo