Banaby.sk   »   Lôžkoviny   /   Vankúšiky   /   Vankúšiky s motívom   /   Vankúš VLK 01

PREDAJ SKONČIL - Vankúš VLK 01

Hľadáte vhodný doplnok do vášho interiéru? Chcete niečo, čo bude krásne a moderné? Vybrať si niečo takéto môže byť niekedy pekne tvrdý oriešok, ponuka je veľmi .. viac

Naša cena: 15,20 €
celkové hodnotenie
4.5
12 celkové hodnotenie


Vankúš VLK 01

Hľadáte vhodný doplnok do vášho interiéru? Chcete niečo, čo bude krásne a moderné? Vybrať si niečo takéto môže byť niekedy pekne tvrdý oriešok, ponuka je veľmi široká. Siahnite po krásnom vankúšiku s potlačou, nemôžete nič pokaziť.

Jedná sa o moderný a dekoratívny vankúšik s motívom vlka, ktorý budú milovať všetci milovníci zvierat. Oživiť nielen detskú izbu, ale aj obývaciu izbu, spálňu, pracovňu alebo študentskú izbu.

Vankúš vlk je vyrobený z materiálu, ktorý je mäkký a príjemný na dotyk. Vlastní certifikát nezávadnosti, takže spĺňa prísne európske štandardy kvality. Je preto bezpečný a vhodný pre všetky deti, chlapcov aj dievčatá.

Tlač na vankúšiku sa vykonáva pomocou tepla, čo je technika, kedy teplo preniká priamo na štruktúru tkaniny. Na dotyk je nepostrehnuteľný, necítite to. Tlač je krásne farebná a obojstranná.

Poťah sa uzavára pomocou zipsu, takže môže byť kedykoľvek odstránený a môžete ho prať v práčke pri teplote 40 stupňov. Tlač je trvalého charakteru, nie je možné ju poškodiť praním v práčke.

Vankúšik je veľmi príjemný na dotyk a najmä vďaka špeciálnej výplni, zostáva nadýchaná. 

Rozmery:

- výplň: 39 x 39 cm

- poťah: 40 x 40 cm

viac značky: Mint Kitten

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
12 zákazníkov
hodnotilo