Banaby.sk   »   Lôžkoviny   /   Vankúšiky   /   Vankúšiky s motívom   /   Vankúš - žlté autíčko

PREDAJ SKONČIL - Vankúš - žlté autíčko

Malí chlapci majú radi autíčka najrôznejších farieb a tvarov. Kúpte im do ich detskej izbičky krásny farebný vankúšik s motívom žltého autíčka. Modrý podklad a .. viac

Naša cena: od 13,40 €
celkové hodnotenie
4.4
16 celkové hodnotenie


Vankúš - žlté autíčko

Malí chlapci majú radi autíčka najrôznejších farieb a tvarov. Kúpte im do ich detskej izbičky krásny farebný vankúšik s motívom žltého autíčka. Modrý podklad a žlté autíčko rozžiari detskú izbičku. Ak Vám nevyhovuje žlté autíčko, vyberte si z našej bohatej palety vzorov ten pravý pre vaše dieťatko.

Vankúše majú certifikát nezávadnosti, čo ukazuje, že boli testované prísnymi európskymi normami kvality. Vyrobené sú z materiálov jemných a hebkých na dotyk. Napomáha tomu aj špeciálna výplň, ktorá je aj po vypraní nadýchaná. Poťah z vankúšika zložíte ľahko pomocou praktického zipsu a môžete ho prať v práčke na 40 stupňov.

Vankúše sú tlačené tepelným prevodom čo umožní potlač dostať do štruktúry poťahu. Na dotyk preto nemožno potlač spoznať. Potlač je trvalá, v práčke sa nepoškodí a je jednostranná. Spodná strana poťahu je v čisto bielej farbe.

Doplňte detskú izbičku samolepkami na stenu, obrázkami, fototapetou, hodinami a inými doplnkami, ktoré u nás nájdete. Detská izbička bude hýriť farbami!

Vankúšik má rozmer 40x40 cm.

Veľkosti: 40x40 cm

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
16 zákazníkov
hodnotilo