Banaby.sk   »   Lôžkoviny   /   Vankúšiky   /   Vankúšiky s motívom   /   Vianočný detský vankúš - sob s darčekmi

PREDAJ SKONČIL - Vianočný detský vankúš - sob s darčekmi

Vianoce sa blížia. A ak aj vy milujete Vianoce a všetko pred ich príchodom krásne nazdobíte a vykúzlite si tak doma tú pravú vianočnú atmosféru, potom budete z .. viac

Naša cena: od 3,50 €
celkové hodnotenie
4.5
12 celkové hodnotenie


Vianočný detský vankúš - sob s darčekmi

Vianoce sa blížia. A ak aj vy milujete Vianoce a všetko pred ich príchodom krásne nazdobíte a vykúzlite si tak doma tú pravú vianočnú atmosféru, potom budete z krásnych vankúšikov s vianočným motívom nadšené!

Rozžiaria každú posteľ, kreslo či sedaciu súpravu a vianočne ju naladia. Vankúš je dodávaný aj s výplňou a motív soba s darčekmi poteší každého milovníka Vianoc.

Vankúš je na dotyk veľmi príjemný, hebký a jemný. Vďačí za to špeciálnej výplni, ktorá zostáva nadýchaná aj potom, čo vankúš vyperiete.

Potlač vianočných vankúšikov je vykonávaná tzv. tepelným prevodom. Tlač teda vniká do štruktúry poťahy, na dotyk ho necítite. Potlač je kvalitná, trvalá, nemôžete ju poškodiť v práčke. Vankúše disponujú certifikátom nezávadnosti. Je možné ho prať v práčke na 40 stupňov.

Vianočný vankúš s motívom sobov s darčekmi je k dostaniu v dvoch rozmeroch. Prvý rozmer 20x20 cm je potlačený motívom z oboch strán. Druhý rozmer je 40x40 cm a potlač je jednostranná, druhá strana je biela. Poťah v tomto rozmere je na zips.

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
12 zákazníkov
hodnotilo