Banaby.sk   »   Lôžkoviny   /   Vankúšiky   /   Vankúšiky s motívom   /   Vianočný vankúš 11

PREDAJ SKONČIL - Vianočný vankúš 11

Ak milujete Vianoce a všetko s nimi spojené potom si urobte radosť krásnymi vankúšiky s vianočnými motívmi. Ozdobia a rozžiari každú detskú izbu, obývačku či .. viac

Naša cena: od 3,50 €
celkové hodnotenie
4.5
20 celkové hodnotenie


Vianočný vankúš 11

Ak milujete Vianoce a všetko s nimi spojené potom si urobte radosť krásnymi vankúšiky s vianočnými motívmi. Ozdobia a rozžiari každú detskú izbu, obývačku či spálňu. Plní nielen dekoratívnu funkciu, ale tiež si na ne môžete ľahnúť.

Vankúše sú aj s výplňou. Sú z jemných a príjemných materiálov. Na dotyk sú príjemné a jemnučké a to predovšetkým kvôli špeciálnej výplni. Tá je krásne nadýchaná a hebučká aj po vypraní.

Vankúš je možné prať v práčke, neseperie sa a potlač nevybledne. Vankúš je tlačený tepelným prevodom. Tlač preniká úplne do štruktúry poťahu a nezanecháva po sebe žiadne na dotyk viditeľné stopy. Vankúš získal certifikát nezávadnosti v rámci prísneho testovania podľa európskych noriem kvality.

Ponúkame dva rozmery vankúšov, prvý 20 x 20 cm má potlač z oboch strán. Druhý 40 x 40 cm má potlač len z jednej strany, druhá strana je biela. Poťah je na zips, ľahko sa dáva dole a môžete ho prať v práčke max na 40 stupňov.

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
20 zákazníkov
hodnotilo