Banaby.sk   »   Hračky   /   Domčeky pre bábiky   /   Drevený domček pre bábiky - ružová rezidencia

PREDAJ SKONČIL - Drevený domček pre bábiky - ružová rezidencia

Máte doma malú princeznú, ktorá sníva o tom, že bude mať veľký a krásny domček pre svoje bábiky? Túži po ňom už dlho a vy jej chcete splniť toto jej želanie? .. viac

Naša cena: 75,80 €
Pôvodná cena: 84,20 €
celkové hodnotenie
4.7
26 celkové hodnotenie


Drevený domček pre bábiky - ružová rezidencia

Máte doma malú princeznú, ktorá sníva o tom, že bude mať veľký a krásny domček pre svoje bábiky? Túži po ňom už dlho a vy jej chcete splniť toto jej želanie? Potom doporučujeme krásny drevený domček pre bábiky.

Tento domček je veľmi krásny, je snom snáď každej malej princeznej. Sny sa tak môžu pre vaše malé dievčatká stať skutočnosťou. Je veľmi krásny, farebný, elegantný a vhodný pre všetky detské hry.

Drevený domček pre bábiky má celkom tri poschodia a v nich nájdete päť miestností. Vaša malá princezná si tak môže s bábikami hrať v kuchyni, jedálni, kúpeľni, obývačke, spálni a na terase. Domček tak simuluje reálny dom.

Okrem dreveného domčeka pre bábiky je súčasťou balenia aj 16 kusov nábytku do domčeka a 2 bábiky. Teraz už deťom k ich hre nebude vôbec nič chýbať, môžu sa rovno začať hrať!

Domček pre bábiky je vyrobený z dreva, kladie dôraz na detail a tiež na bezpečnosť hry. Môžu ich teda ihneď využívať všetky deti a to bezpečne. Výrobok disponuje certifikátom CE, EN71: 1-3.

Drevený domček pre bábiky je dodávaný rozložený, je nutné ho teda zostaviť a to podľa priloženého návodu. K montáži budete potrebovať krížový skrutkovač, ktorý nie je súčasťou balenia.

- rozmery: 90 x 59 x 33 cm

- rozmer balenia: 73,5 x 39 x 23 cm

- výška bábik: 10 cm

viac značky: EcoToys

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.7
26 zákazníkov
hodnotilo