JARNÝ VÝPREDAJ - zľavy až 54 %

Banaby.sk   »   Detská izba

Detská izba

Zariaďte detská izba od postieľky až po nástenné dekorácie. Bábätko školák aj teenager ocenia nový kus nábytku i zbrusu novú izbovú zostavu.

Pre bábätko je detská izba predovšetkým miestom na spanie a hru. Aby bol celkový dojem z miestnosti príjemný pokúste sa zladiť nábytok, lôžkoviny aj dekorácia.

Pre staršie chlapcov aj dievčatá sú detské izby miestom prvých domácich úloh. Postieľku by mala, čo najskôr vystriedať detská posteľ. Hromady hračiek potrebujú praktický úložný priestor. Truhlu na hračky alebo iný kus nábytku.

Pre súrodencov využijete poschodové postele, známe ako poschodovej postele. Pre uskladnenie narastajúceho počtu oblečenie využijete komodu alebo veľkú šatníkovú skriňu. Alternatívou sú regálové a policové systémy.

Pre študentov sú izby predovšetkým učebňou a relaxáciou po skúškach. Kvalitný písací stôl s pracovnou stoličkou tvorí srdce študentskej izby. Farby nábytku sú skôr neutrálne, a preto nimi nepohrdne ani teenager.

Či už zháňate kusový nábytok alebo chcete zaobstarať celú izbovú zostavu, Banaba je pre vás ako stvorené. U nás si vyberiete. Podľa veku dieťaťa, dizajnu alebo zostávajúceho priestoru v izbe.

Strana: 1 3 4 5 6 7 8 9 10... 32

celkom 947 produktov

Najobľúbenejšie Najnovšie Najlacnejšie Zľavy Skladom

Strana: 1 3 4 5 6 7 8 9 10... 32