Letný čas začína - zobraziť ponuku

Banaby.sk   »   Všetko pre dojčatá   /   Fusaky a zavinovačky

Fusaky a zavinovačky

Zavinovačky pre bábätká sa dodávajú v rôznych farebných prevedeniach a rôznymi motívmi, väčšinou jemne pastelovo ladenými. Spoločným znakom je však vysoko kvalitný materiál, vyrábajú sa zo 100% bavlny. Dodávajú sa v dvoch veľkostiach, a síce S od narodenia až do váhy 6,4 kg (cca do 3 mesiacov) a L od 6,4 do 9,1 kg (3-6 mesiacov).

Fusaky majú vonkajšiu stranu z vodeodolného a vetru odolného materiálu. Ako základný materiál na výrobu  sa užíva merino vlna s mikrovláknom. Sú vhodné od narodenia do 3 rokov dieťaťa.

Pre odpočinok sú vhodné detské deky v príjemných pastelových farbách. Vyrábajú sa z obojstranného fleecového materiálu. Majú anitpillingovou úpravu, aby sa na nich netvorili žmolky. Hodia sa do kočíka, autosedačky alebo postieľky. Deky je možné prať pri 40 ° C.

Podložky do kočíkov sa zhotovujú často ako univerzálne, jedna strana pre leto z bavlny a plátna, druhá fleecová na zimu. Pohlcujú vlhkosť, sú priedušné a hypoalergénne, k dispozícii sú v našej ponuke v rôznych farebných prevedeniach.

celkom 27 produktov

Najobľúbenejšie Najnovšie Najlacnejšie Zľavy Skladom

Čakáte na novinky? Napíšeme vám!