Banaby.sk   »   Izby - zostavy   /   Detská izba   /   Detská izba Elle

PREDAJ SKONČIL - Detská izba Elle

Aj vy premýšľate nad tým, že svojim potomkom zaobstaráte nový detskú izbičku? Alebo práve očakávate nový prírastok do rodiny. A chcete vydekorovať a vybaviť .. viac

Naša cena: od 855,50 €
celkové hodnotenie
4.6
8 celkové hodnotenie


Detská izba Elle

Aj vy premýšľate nad tým, že svojim potomkom zaobstaráte nový detskú izbičku? Alebo práve očakávate nový prírastok do rodiny. A chcete vydekorovať a vybaviť izbičku tak, aby sa tam bábätku páčilo?

Potom odporúčame detskú izbičku Elle, ktorá sa hodí pre všetky bábätká! Inšpiráciou jej boli prírodné jemné odtiene bielej, šedej a prírodné bukové drevo. Ide o detskú izbu, ktorý je veľmi funkčný. Nábytok porastie spolu s vašimi deťmi, je teda skvelý pre vaše deti. Ocenia ho všetci, chlapci aj dievčatá.

Ponúkame aj možnosť špeciálne navrhnutých poťahov s detskými vzormi. Vďaka nim je možné zmeniť vzhľad detskej izbičky behom chvíle! K dispozícii sú bodky, hviezdičky alebo cik-cak. Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach výrobcu Timoore.

Nábytok sa realizuje po dobu siedmich týždňov.

Perfektne vydekoruje všetky detské interiéry. Vďaka jednotnému vzhľadu bude izbička ucelená a krásna. K dispozícii je tiež ďalší nábytok z tejto modernej kolekcie.

V tejto sade nájdete detskú postieľku, dvojdverovú komodu so zásuvkou a knižnicu:

- detská postieľka: 84 x 66 x 125 cm

- dvojdverová komoda: 82 x 80 x 45 cm

- knižnica: 184 x 50 x 45 cm

FARBY: biela, sivá, buk
viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
8 zákazníkov
hodnotilo