PREDAJ SKONČIL - Detský koberec - 3D ZIG ZAG - grey & white

Aj vy premýšľate, že deťom v ich izbičke niečo chýba, ale neviete presne, čo to je byť? Snáď nejaká dekorácia, ktorá by interiér rozžiarila a doladila ho? My .. viac

Naša cena: od 47,70 €
celkové hodnotenie
4.4
25 celkové hodnotenie


Detský koberec - 3D ZIG ZAG - grey & white

Aj vy premýšľate, že deťom v ich izbičke niečo chýba, ale neviete presne, čo to je byť? Snáď nejaká dekorácia, ktorá by interiér rozžiarila a doladila ho? My odporúčame siahnuť po detskom koberci.

Ide o dekoráciu, ktorá je nielen moderná a krásna, ale aj praktická. Vie doplniť každý detský interiér, doladí ho, skrášli ho a dodá mu na jedinečnosti. Detský koberec 3D zig zag grey & white je to pravé pre vás!

Ide o veľmi krásny koberec, ktorý ľahko a jednoducho zapadne do každého detského interiéru. Oživí a doladí všetky izby, je vhodný nielen pre detské izbičky, ale aj pre študentské izby, spálne či obývacie izby. Veľmi dobre je možné ho zladiť s ostatnými doplnkami. Vytvára veľmi jedinečnú a originálnu atmosféru, ktorú ocenia všetci, deti aj dospelí. Koberec je veľmi jednoduchý na údržbu, stačí ho len povysávať.

Detský koberec je v príjemnej šedo - bielej farbe, vhodný je teda pre všetkých, chlapcov aj dievčatá. Odlišná dĺžka vlasov vytvára dojem 3D. Vyrába sa zo 100% polyesteru, na dotyk je veľmi príjemný a jemný.

Motív kobercov: vzorovaný
Tvar: obdĺžnik
Farba: biela, sivá

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
25 zákazníkov
hodnotilo