BABY FRIDAY ZĽAVY AŽ 67%

Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Koberce   /   Kusové koberce   /   Detský koberec Triangle I

PREDAJ SKONČIL - Detský koberec Triangle I

Dumáte nad tým, ako oživiť a doladiť detskú izbu? Máte stále pocit, že niečo detskému kráľovstvu chýba, čo by ju rozžiarilo a rozveselilo? Premýšlali ste už .. viac

Naša cena: od 52,80 €
Pôvodná cena: od 55,60 €
celkové hodnotenie
3.9
23 celkové hodnotenie


Detský koberec Triangle I

Dumáte nad tým, ako oživiť a doladiť detskú izbu? Máte stále pocit, že niečo detskému kráľovstvu chýba, čo by ju rozžiarilo a rozveselilo? Premýšlali ste už niekedy nad tým, že pre vaše deti do ich izby zaobstaráte nový koberec?

V tomto prípade doporučujeme exkluzívny koberec, ktorý si zamilujú všetci, deti a dospelí. Nielenže môžete detskú izbu doladiť a oživiť, ale koberec bude aj praktickým doplnkom. Veď vaše deti sa bez problémov môžu hrať aj na zemi, pretože budú chránené od studenej podlahy. Žiadne prechladnutie nehrozí.

Koberec má moderný trojuholníkový vzor vo viacerých odtieňoch.

Vďaka jeho modernému a minimalistickému vzhľadu ho môžete použiť prakticky v akomkoľvek interiéri. Je skvelou voľbou pre detskú izbu chlapcov aj dievčat. Nemusíte ho však umiestniť iba do detskej izby. Ocenia ho teenageri aj dospelí. Môžete ho využiť aj v obývacej izbe, v spálni, v kancelárii alebo hodikde inde. Energický a mladistvý vzhľad ocenia naozaj všetci.

Koberec má vynikajúce spracovanie, je vyrobený z kvalitného materiálu, konkrétne zo 100% polypropylénu. Na dotyk je veľmi príjemný a hladký. Ľahko sa udržiava a čistí. Je ľahký, jednoducho ho kedykoľvek premiestnite podľa aktuálnej potreby.

Detský koberec sa dokonale kombinuje s iným detským nábytkom.

- výška vlasu: cca 9 mm

- celková hmotnosť: 1,6 kg/m2

Motív kobercov: geometrické tvary, vzorovaný
Tvar: obdĺžnik
Farba: biela, sivá, žltá

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
3.9
23 zákazníkov
hodnotilo