Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Komody a skrine   /   Komody   /   Dverová komoda Tomík TO-5

DOČASNE VYPREDANÉ - Dverová komoda Tomík TO-5

Komody sú veľmi moderné a pekné kúsky, vyznačujú sa však aj praktickosťou a funnkčnosťou. Vďaka tomu získate možnosť uložiť všetko, čo potrebujete, získate .. viac

Naša cena: od 325,20 €
celkové hodnotenie
4.2
19 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
7649-0 biela transparentná 325,20 € dočasné vypredané
7649-2 borovica 325,20 € dočasné vypredané
7649-3 jelša 325,20 € dočasné vypredané
7649-4 orech 325,20 € dočasné vypredané

Dverová komoda Tomík TO-5

Komody sú veľmi moderné a pekné kúsky, vyznačujú sa však aj praktickosťou a funnkčnosťou. Vďaka tomu získate možnosť uložiť všetko, čo potrebujete, získate moderný kúsok do svojej domácnosti.

Každá detská izbička ocení drevenú komodu Tomík, pretože je veľmi pekná, elegantná a štýlová a pritom dostatočne praktická. Je netradičná, pretože má dvere. Kombinuje sa v nej teda skrinka so zásuvkami, do ktorých je možné uložiť kopec vecí.

Deti si do komody môžu uložiť hračky, knihy, školské potreby, potreby na kreslenie, najrôznejšie tajnosti a podobne. Komoda disponuje tromi zásuvkami, ktoré nájdete v hornej časti a skrinkami, kde nájdete jednu poličku.

Komoda sa vyrába z kvalitných materiálov, borovicové drevo vyzerá veľmi pekne. Môžete so ju zaobstarať v štyroch farebných prevedeniach: v bielej transparentnej, vo farbe borovice, orecha alebo jelše. Vyberiete tak presne podľa vlastných potrieb.

Dverová komoda nie je jediným kúskom nábytku z kolekcie Tomík, môžete siahnuť aj po iných kúskoch a doplniť tak detskú izbičku. Zaobstarajte si napríklad aj komodu na periny, nočný stolík, posteľ, regál, písací stôl alebo šatníkovú skriňu.

Rozmery:

- hĺbka 47 cm

- výška 95 cm

- šírka 139 cm

Prevedenie nábytku: z masívu

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.2
19 zákazníkov
hodnotilo