zľava

PREDAJ SKONČIL - Komoda Beep GRAF

Potrebujete vo svojom interiéri viac úložného priestoru, ale nemáte už žiadnu skriňu? Premýšľate, kam všetko dáte? A my prinášame skvelé riešenie v podobe .. viac

Naša cena: od 309,00 €
Pôvodná cena: od 346,20 €
celkové hodnotenie
4.6
8 celkové hodnotenie


Komoda Beep GRAF

Potrebujete vo svojom interiéri viac úložného priestoru, ale nemáte už žiadnu skriňu? Premýšľate, kam všetko dáte? A my prinášame skvelé riešenie v podobe krásnej komody Beep. Je perfektná!

Komoda Beep Graf je moderná, krásna, farebná a vhodná do všetkých interiérov! Vďaka modernému vzhľadu a jednoduchému prevedení je komoda vhodná skutočne pre všetkých, nielen pre deti a tínedžerov, ale aj pre dospelých.

Kolekcia Beep je originálna, praktická, farebná a veľmi trendy. Je inšpirovaná mládežou a moderným vzhľadom. Ten ide ruka v ruke so súčasnými trendmi. Nábytok z kolekcie Beep je tak veľmi praktický. Okrem praktickosti je tiež univerzálny, takže sa hodí pre chlapcov aj pre dievčatá.

Komoda disponuje zaoblenými tvarmi, ktoré minimalizujú možné úrazy. Dôraz sa kladie najmä na farebný detail. Komoda disponuje šedou konštrukciou, ktorú veľmi pekne a dobre doplnia farebné doplnky. 

Primárne je kolekcia určená pre mládež, avšak obľúbia si ju všetci. Inšpiráciu komoda nachádza v súčasných technológiách výroby nábytku. Vie doladiť nielen detskú a študentskú izbu, ale aj moderný či glamour priestor.

Komoda disponuje tromi zásuvkami, do ktorých je možné uložiť prakticky čokoľvek, od oblečenia, po detské hračky, stolové hry a podobne. Spodná dve zásuvky sa otvárajú systémom push open, teda obyčajným stlačením. Najnovší typ koľajníc zaistí ľahké a bezpečné otváranie a zatváranie. Automaticky sa šuplíky dovierajú. Komoda je zaujímavou kombináciou súčasného dizajnu a praktickosťou. Kolekcia Beep je určená pre všetkých, ktorí milujú originalitu a štýl.

Konštrukcia komody je vo farbe graf a pop. K tomu sa pridáva farebný detail. K dispozícii je celkom osem farebných detailov. Konštrukcia je vyrobená z lamino dosky a čelá sú z MDF dosky.

Nábytok sa realizuje po dobu siedmich týždňov.

 rozmery: 70 x 98 x 46 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
8 zákazníkov
hodnotilo