Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Komody a skrine   /   Komody   /   Komoda Tomík TO-4

DOČASNE VYPREDANÉ - Komoda Tomík TO-4

Ak potrebujete do detskej izbičky zaobstarať nejaký praktický kúsok nábytku, ktorý bude nielen funkčný, ale aj praktický, ste na správnej adrese! Prinášame .. viac

Naša cena: od 223,80 €
celkové hodnotenie
4.3
16 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
7647-0 biela transparentná 223,80 € dočasné vypredané
7647-2 borovica 242,60 € dočasné vypredané
7647-3 jelša 223,80 € dočasné vypredané
7647-4 orech 223,80 € dočasné vypredané

Komoda Tomík TO-4

Ak potrebujete do detskej izbičky zaobstarať nejaký praktický kúsok nábytku, ktorý bude nielen funkčný, ale aj praktický, ste na správnej adrese! Prinášame krásnu, modernú a elegantnú komodu Tomík.

Ide o ideálnu voľbu, komoda je dizajnová a praktická, prináša dostatočné množstvo úložného priestoru, ktorého v detskej izbičke nie je nikdy dosť. Deti si tu môžu ukladať všetko, čo potrebujú.

Môžete si do nej uložiť oblečenie, hračky, detské tajnosti, školské potreby, potreby na kreslenie atď. Na komodu môžete tiež položiť lampičku, knižku a podobne. Uložíte sem všetko, čo potrebujete.

Komoda Tomík sa vyrába z veľmi kvalitných materiálov, z borovicového dreva, ktoré zaistí dlhú životnosť. Môžete si objednať nábytok v štyroch rôznych farebných prevedeniach. Vyberiete si tak presne takú, ktorá sa najviac hodí do vášho interiéru.

V ponuke sú farby: borovica, jelša, orech alebo biela transparentná. Komoda má jedinečný dizajn, štýl, ktorý sa hodí pre všetky deti, menšie aj väčšie. Vhodná je do všetkých detských izbičiek.

Ku komode si môžete zaobstarať tiež ďalšie kusy nábytku z kolekcie Tomík. Získate tak ucelený, jednotný a krásny interiér. Môžete si zaobstarať napríklad šatníkovú skriňu, nočný stolík, posteľ, komodu na periny, knižnicu alebo písací stôl.

Rozmery:

- šírka 90 cm

- výška 95 cm

- hĺbka 47 cm

Prevedenie nábytku: z masívu

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
16 zákazníkov
hodnotilo