Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Komody a skrine   /   Šatníkové skrine   /   Dvojdverová šatníková skriňa Simple

PREDAJ SKONČIL - Dvojdverová šatníková skriňa Simple

Do detskej izbičky je nutné zaobstarať nábytok, ktorý bude funkčný. Vďaka funkčnému nábytku budú deti v izbičke spokojnejší, všetko, čo v ňom majú, bude .. viac

Naša cena: od 519,40 €
Pôvodná cena: od 579,60 €
celkové hodnotenie
4.5
11 celkové hodnotenie


Dvojdverová šatníková skriňa Simple

Do detskej izbičky je nutné zaobstarať nábytok, ktorý bude funkčný. Vďaka funkčnému nábytku budú deti v izbičke spokojnejší, všetko, čo v ňom majú, bude uložené a upratané. Podobne je tomu aj s oblečením. Aj to potrebujete niekam uložiť a mať ho vždy po ruke. A práve v tom pomôže priestranná šatníková skriňa Simple. Je veľmi praktická, originálna a veľká. Pojme mnoho kúskov detského oblečenia, čo je presne to, čo potrebujete.

Ide o dvojdverovú šatníkovú skriňu, ktorá je nielen funkčná, ale aj moderná. Disponuje hornou poličkou, ktorá je široká a skvelá pre uloženie uterákov, bielizene a podobne. Skriňa má aj bočné poličky, do ktorých je možné uložiť zložené tričká, nohavice a ďalšie oblečenie. Samozrejme má aj miesto, kde si môžete zavesiť bundy, mikiny, topy, blúzky a ďalšie oblečenie. V spodnej časti má skriňa výsuvný šuflík, kam môžete ukladať spodnú bielizeň, ponožky a doplnky.

Šatníková skriňa je nielen funkčná, ale aj moderná, jej príjemný vzhľad oživí všetky interiéry, nielen tie detské, ale aj študentské či interiéry pre dospelých.

Spodný šuflík zabraňuje celkovému vysunutiu a predchádza tak zraneniam. Závesná tyč je regulovateľná, môžete prispôsobiť jej výšku výške vášho dieťaťa. Úchyty sú veľké a praktické.

Skriňa sa vyrába z pevných a kvalitných materiálov čím je šatníková skriňa pevnejšia a bezpečná. Stabilitu jej dodáva bukové drevo v kombinácii s MDF doskou. Vnútorné poličky a bočnice sú z lamino dosky.

Nábytok sa vyrába po dobu približne siedmich týždňov a prichádza v dvoch balíkoch, jeden má 70 kg, druhý 12 kg.

Šatníková skriňa Simple je k dispozícii v niekoľkých farebných prevedeniach, môžete si tak zaobstarať takú, ktorá sa hodí do vášho interiéru najviac. Na výber máte modro - krémovú, ružovo - krémovú, zeleno - krémovú a oranžovo - krémovú variantu.

- rozmery 190 x 90 x 50 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
11 zákazníkov
hodnotilo