Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Komody a skrine   /   Šatníkové skrine   /   Jednodverová šatníková skriňa Beep GRAF

Zľava

PREDAJ SKONČIL - Jednodverová šatníková skriňa Beep GRAF

Šatníková skriňa je potrebná nielen v detskej izbičke, ale aj v spálni. Aj Vy hľadáte skriňu, ktorá bude moderná a originálna? Potom šatníková skriňa Beep je .. viac

Naša cena: od 424,90 €
Pôvodná cena: od 471,50 €
celkové hodnotenie
4.3
9 celkové hodnotenie


Jednodverová šatníková skriňa Beep GRAF

Šatníková skriňa je potrebná nielen v detskej izbičke, ale aj v spálni. Aj Vy hľadáte skriňu, ktorá bude moderná a originálna? Potom šatníková skriňa Beep je tá správna voľba pre Vás. Riadi sa súčasnými modernými trendami, je krásna a štýlová. Disponuje moderným a tiež univerzálnym dizajnom, čo z nej robí skriňu vhodnú do takmer každého interiéru.

Šatník disponuje zaoblenými tvarmi, čo je bezpečné a deti si nespôsobujú tak zbytočné úrazy. Popolavo šedú konštrukciu doplňujú výrazné a originálne farebné detaily. To celé tvorí ucelený vzhľad. Farebné detaily si môžete vybrať v niekoľkých farbách, vďaka čomu starostlivejšie doladíte skriňu do vášho interiéru.

Kolekcia nábytku Beep je určená predovšetkým pre mládež, svoje miesto si nájde nielen v študentskej izbe, ale aj v modernom byte aj v byte, kde vládne Glamour štýl. Nábytok je možné rôzne aranžovať, upravovať a môžete si vyberať farby podľa vlastného uváženia.

Šatníková skriňa má vo vnútri tyče na vešiaky ako aj sadu políc (jedna tyč a 4 police). Ich výška je regulovateľná. Skrine sú veľmi variabilné, teda je iba len na Vás, na zákazníkovi, ako bude celý produkt či rovno celá set nábytku nakoniec vyzerať a na aké účely ho využijete.

Nábytok je vyrobený v kombinácii lamina a MDF materiálu. Konštrukcia nábytku je z lamina v tmavo šedej farbe, čelá skrine sú v popolavo tmavo šedej farbe a detaily sú k dispozícii v ôsmich farebných prevedeniach (tmavo šedá GRAF a popolavo šedá POP, popolavo šedú nájdete v hlavnej ponuke pod kódom t04-01-pop- ). Čelá skrine sú vyrobené z MDF materiálu.

Doba realizácie nábytku je sedem týždňov.

Rozmer: 208 x 70 x 58 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
9 zákazníkov
hodnotilo