Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Komody a skrine   /   Šatníkové skrine   /   Kombinovaná šatníková skriňa Lorento L5

DOČASNE VYPREDANÉ - Kombinovaná šatníková skriňa Lorento L5

Šatníková skriňa je dôležitou súčasťou každej miestnosti. Či už do nej ukladajú svoje oblečenie deti, mladiství alebo dospelí, skriňu využijú všetci. Nájde si .. viac

Naša cena: od 68,60 €
celkové hodnotenie
4.4
10 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6749-0 zelená 68,60 € 1-3 týždně
6749-2 fialová 94,20 € 1-3 týždně

Kombinovaná šatníková skriňa Lorento L5

Šatníková skriňa je dôležitou súčasťou každej miestnosti. Či už do nej ukladajú svoje oblečenie deti, mladiství alebo dospelí, skriňu využijú všetci. Nájde si svoje miesto v detskej izbičke, v obývačke, v spálni alebo aj v študentskej izbičke.

Ak hľadáte aj vy skriňu, potom si kúpte krásnu kombinovanú šatníkovú skriňu, ktorá je vhodná ako do izbičiek tých najmenších, tak aj do izieb teenagerov. Hodí sa aj pre dospelých, ktorí majú radi štýl a moderné kúsky.

Môžete si vyberať šatníkovú skriňu z dvoch farebných prevedení, jedno je vhodné pre dievčatá, druhé pre chlapca. Farba dreva je v oboch prípadoch jaseň.  Je to moderná, krásna a zároveň praktická farba, ktorá sa hodí úplne všade.

Nábytok sa spracováva veľmi kvalitne, prispieva k tomu tiež kvalitný materiál. Vyrába sa z odolného LTD materiálu, ktorý je nielen praktický, ale tiež sa ľahko udržiava. Obľúbia si ho naozaj všetci, mamičky aj deti.

Jednotlivé hrany nábytku sú zaoblené, čo znamená, že sa minimalizuje riziko úrazu a nábytok sa tak stáva bezpečným pre deti. Moderná a krásna kombinovaná šatníková skriňa dodáva na kráse každému interiéru, modernému aj elegantnému.

Túto skriňu môžete skombinovať aj s inými kúskami nábytku Lorento. Napríklad si môžete zaobstarať poličky, posteľ alebo komodu. Siahnuť tiež môžete po celej detskej izbe Lorento 4 a vytvoríte tak ucelený vzhľad.

Rozmery:

- váha: cca 41 kg

- šírka 80 cm

- hĺbka 40 cm

- výška 144 cm

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
10 zákazníkov
hodnotilo