Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Komody a skrine   /   Šatníkové skrine   /   Šatníková skriňa Ines White

DOČASNE VYPREDANÉ - Šatníková skriňa Ines White

Ak si plánujete zaobstarať novú šatníkovú skriňa, iste chcete, aby bola priestranná a vošlo sa do nej veľa oblečenia. Okrem praktickosti a funkčnosti by .. viac

Naša cena: 360,50 €
celkové hodnotenie
4.3
12 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6752-0 šatníková skriňa 360,50 € dočasné vypredané

Šatníková skriňa Ines White

Ak si plánujete zaobstarať novú šatníkovú skriňa, iste chcete, aby bola priestranná a vošlo sa do nej veľa oblečenia. Okrem praktickosti a funkčnosti by šatníková skriňa mala byť aj krásna a elegantná, aby sa hodila do každého interiéru.

A práve taká je šatníková skriňa Ines White, ktorá je funkčná a elegantná. Vhodná je do všetkých interiérov detských izbičiek, študentských izieb, ale tiež sa skvele hodí, vďaka svojmu nadčasovému dizajnu, do obývacej izby, spálne alebo pracovne.

Šatníková skriňa disponuje tyčou na vešiaky, kde môžete zavesiť ramienka s oblečením. Ďalej tu nájdete šesť poličiek. Tri z týchto poličiek majú regulovateľnú výšku. Jedna polička je cez celú šírku skrine.

Spodná časť skrine disponuje priestrannou zásuvkou, ktorá je vybavená bezpečnými koľajnicami Blum. Tieto koľajnice sú veľmi bezpečné a disponujú spomaleným zatváraním, ktoré eliminuje úrazy.

Šatníková skriňa sa vyrába z veľmi kvalitných materiálov, z MDF dosky a drevotriesky. Jej elegantný a nadčasový dizajn sa hodí naozaj do mnohých interiérov, moderného, ​​elegantného aj luxusného.

Rozmery:

- hĺbka: 51 cm

- výška: 180 cm

- šírka: 102 cm

viac značky: Bellamy

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
12 zákazníkov
hodnotilo