Banaby.sk   »   Lôžkoviny   /   Obliečky   /   Sady obliečok do postielky   /   Detské obliečky - Afrika

DOČASNE VYPREDANÉ - Detské obliečky - Afrika

Majú vaše deti radi zvieratká všetkého druhu? Rád pozerá dokumenty o Afrike a obdivuje žirafy, slony, levy a iné zvieratá? Potom ho určite potešia tieto krásne .. viac

Naša cena: od 18,50 €
celkové hodnotenie
4.6
27 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
13807-0 130x90 cm 18,50 € dočasné vypredané
13807-2 135x100 cm 18,50 € dočasné vypredané

Detské obliečky - Afrika

Majú vaše deti radi zvieratká všetkého druhu? Rád pozerá dokumenty o Afrike a obdivuje žirafy, slony, levy a iné zvieratá? Potom ho určite potešia tieto krásne detské obliečky s africkým motívom.

Detské obliečky Afrika sú krásne farebné, moderné a veľmi praktické. Vyrába ich popredná česká značka Matějovský, sú veľmi kvalitné, vyrobené z najkvalitnejších materiálov.

Veselý motív zvieratiek ozdobí každú detskú postieľku, či už chlapecov alebo dievčatiek. Vybavené sú komfortným a praktickým zipsom. Motív sa nachádza na oboch stranách.

Základom obliečok je svetložltý a pieskový podklad. Ten doplňujú krásne farebné zvieratká. Prikrývka je z oboch strán odlišným motívom. Z hornej strany je ekvivalentná k fotografiou so zvieratkami. Na spodnej strane nájdete malé zvieracie motívy (viď priložené ilustračné foto). Vankúšik má obojstrannú tlač a motív je rovnaký na oboch stranách. 

Detské obliečky krásne oživia detský interiér a nádherne ho doplnia.

Rozmer vankúšika je 40 x 60 cm. 

viac značky: Matějovský

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
27 zákazníkov
hodnotilo