Banaby.sk   »   Lôžkoviny   /   Obliečky   /   Sady obliečok do postielky   /   Detské obliečky cik - cak 120x90 cm

Zľavy

DOČASNE VYPREDANÉ - Detské obliečky cik - cak 120x90 cm

Krásne a originálne obliečky cik - cak v nádhernom farebnom prevedení, ktoré sú pekné nielen na pohľad, ale sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov, ktoré .. viac

Naša cena: 27,90 €
Pôvodná cena: 42,40 €
celkové hodnotenie
4.6
22 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
4864-0 Cik - Cak 42,40 € 27,90 € dočasné vypredané

Detské obliečky cik - cak 120x90 cm

Krásne a originálne obliečky cik - cak v nádhernom farebnom prevedení, ktoré sú pekné nielen na pohľad, ale sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov, ktoré deťom zaistia bezpečný a pohodlný spánok po celú noc.

Obliečky sú trojdielne, vyrobené sú zo 100% bavlny, ktorá je atesotvaná. Vďaka tomu si získava priazeň mnohých rodičov a všetkými svojimi vlastnosťami uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Obliečky je možné venovať aj ako darček, a to vďaka ich darčekoému baleniu. 

Materiál je na dotyk príjemný a jemný, ani po niekoľkých praniach nestráca nič zo svojej farebnosti. Tiež tvar sa nijako nemení, zostáva stále rovnaký. Zapínanie je ošetrené pomocou zipsu, čo je praktické a komfortné zároveň. Zips je bez jazdca, čo ešte zvyšuje bezpečie.

V sade nájdete poťah na vankúš, poťah na prikrývku a tiež mantinel, ktorý je plnený atestovanou výplňou a je možné ju vybrať. Poťahy je možné zložiť a prať na maximálnu teplotu 60 stupňov a mantinel na maximálnu teplotu 30 stupňov.

Rozmery:

- poťah na prikrývku 120 x 90 cm 

- poťah na vankúš 60 x 40 cm

- dĺžka mantinelu 180 cm

- vhodné do postelí s rozmerom 120 x 60 cm

Rozmery obliečok : 120x90 cm

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
22 zákazníkov
hodnotilo