JARNÝ VÝPREDAJ - zľavy až 54 %

Banaby.sk   »   Lôžkoviny   /   Osušky a uteráky   /   Osušky   /   Magická osuška - Spiderman

DOČASNE VYPREDANÉ - Magická osuška - Spiderman

Máte doma malého milovníka pavučieho muža? Sledujú Vaše deti tiež animované rozprávky o Spidermanovi a majú tohto hrdinu všade?  A čo tak ho mať aj na osuške? .. viac

Naša cena: 11,30 €
celkové hodnotenie
4.6
16 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
14509-0 Spiderman ultimate 04 11,30 € dočasné vypredané

Magická osuška - Spiderman

Máte doma malého milovníka pavučieho muža? Sledujú Vaše deti tiež animované rozprávky o Spidermanovi a majú tohto hrdinu všade?  A čo tak ho mať aj na osuške? Magická osuška Spiderman je vhodná pre všetky deti, ktoré tohoto hrdninu milujú. 

Je veľmi krásna, moderná a disponuje sýtym a pestrým farebným prevedením. Je možné ju využiť nielen doma, ale aj na pláži, na záhrade, pri bazéne alebo na terase. Veľmi dobre absorbuje vodu. Zamilujú si ju nielen deti, ale aj dospelí.

Osuška sa vyrába z kvalitných materiálov, zo 100% bavlny. Osuška má kvalitné a pestré farby, ktoré sú intenzívne a to aj po niekoľkých praniach. Odporúčame prať pri teplote 40 stupňov.

Osušku ponorte do teplej vody a vyčkajte, až sa kocky premenia na farebný uterák. Magická osuška Spiderman má rozmer 140 x 70 cm, zlisovaná je do tvaru kocky s rozmerom 6 x 5 x 13 cm.

MOTÍVY: Spiderman
viac značky: Faro

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
16 zákazníkov
hodnotilo