PREDAJ SKONČIL - Detská kovová posteľ model 2 S čierna

Nádherná ručne robené kovová posteľ do detskej izby prinesie eleganciu a štýl. Krásne dekoračné prvky ako je srdce na boku postele alebo kované časti typu "S" .. viac

Naša cena: od 312,50 €
celkové hodnotenie
4.6
15 celkové hodnotenie


Detská kovová posteľ model 2 S čierna

Nádherná ručne robené kovová posteľ do detskej izby prinesie eleganciu a štýl. Krásne dekoračné prvky ako je srdce na boku postele alebo kované časti typu "S" si zamilujete. Originálny tvar postele je možné využiť aj ako pohovku. Okrúhle zakončenie postele je veľmi praktické a bezpečné. Pohovka je ideálnym doplnkom do detskej izby alebo pre terasu či záhradu.

Posteľ je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele. Kovový rám je zložený zo štyroch častí, ktoré sú spojené skrutkami. Konštrukcia postele je veľmi pevná a stabilná. Nohy postele sú vyrobené z kovu kruhového prierezu s priemerom 27 mm a priečky majú priemer 21 mm. Výplne sú tvorené kovovými tyčmi s priemerom 8 mm. Súčasťou postele je drevený latkový rošt.

Matrac nie je súčasťou postele. Môžete si ju však objednať v sekcii detské matrace, kde si vyberiete príslušný rozmer. Doporučená výška matraca je 16 cm.

Vzhľadom k ručnému zváraniu, sa môžu jednotlivé rozmery líšiť zhruba do 1 cm.

Rozmery:

- výška je cca 100 cm

- výška od podlahy k matracu je cca 22 cm

- šírka je cca 95 cm

- dĺžka je cca 207 cm

- vnútorné rozmery sú 90 x 200 cm

Rozmer postele: 200x90 cm
Farba postele: čierna
Materiál postele: kov

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
15 zákazníkov
hodnotilo