zľava

PREDAJ SKONČIL - OURBABY detská posteľ so zábranou - calvados

Krásna farba postele a nadčasový dizajn je skvelou voľbou do každej detskej izbičky. Deti si túto posteľ zamilujú! A milovať ju budú aj rodičia, a to nielen .. viac

Naša cena: od 119,40 €
Pôvodná cena: od 150,30 €
celkové hodnotenie
4
0 celkové hodnotenie


OURBABY detská posteľ so zábranou - calvados

Krásna farba postele a nadčasový dizajn je skvelou voľbou do každej detskej izbičky. Deti si túto posteľ zamilujú! A milovať ju budú aj rodičia, a to nielen pre jej funkčnosť, ľahkú montáž a komfort, ktorú poskytuje.

Posteľ sa vyrába z kvalitnej lamino dosky, rošt postele je z borovicového dreva (4 x 2 cm). Toto zaručí posteli nosnosť až 120 kilogramov a rodičia si tak bez obáv z poškodenia môžu na detskú posteľ sadnúť či ľahnúť.

Snímateľná zábrana sa môže vložiť na obidve strany postele. Cez deň sa z postele stane priestor pre detské hry a odpočinok a v noci zas plní svoju ochrannú funkciu a chráni deti pred pádom z postele.

Je vybavená bezpečnostnými certifikátmi a plní európske normy.

K jednej z výhod patrí tiež gumové lemovanie, umiestnené po obvode obidvoch čiel postele. To chráni posteľ pred jej poškodením a zničením. Lemovanie drží pevne na čelách, nie je nutné ho nijako lepiť .

Balenie postele obsahuje 100 centimetrov dlhú zábranu a tiež rošt. Matrac nie je súčasťou balenia. Môžete si ju však zaobstarať samostatne a to v kategórii MATRACE, kde si vyberiete tú pravú, podľa vašich predstáv!

Rozmery postele sú:

- 140x70 cm

- 160x70 cm

- 160x80 cm

- 180x80 cm

- 200x90 cm

Prevedenie posteľe: so zábranou, s úložným priestorom, bez potlače
viac značky: Ourbaby

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo