Banaby.sk   »   Detské postele   /   Poschodové   /   Detská poschodová posteľ Segan - ružová

PREDAJ SKONČIL - Detská poschodová posteľ Segan - ružová

Hľadáte pre svoje deti tú najlepšiu posteľ najlepších? Nejakú takú, ktorá bude praktická, moderná, krásna, kvalitná, pevná, odolná a tiež bude užitočná a vhodná .. viac

Naša cena: od 707,80 €
celkové hodnotenie
4.3
13 celkové hodnotenie


Detská poschodová posteľ Segan - ružová

Hľadáte pre svoje deti tú najlepšiu posteľ najlepších? Nejakú takú, ktorá bude praktická, moderná, krásna, kvalitná, pevná, odolná a tiež bude užitočná a vhodná pre všetky detské interiéry?

Potom nebudete musieť hľadať, máme posteľ pre vás a vaše deti! Je to krásna detská poschodová posteľ Segan, ktorú je možné dostať aj v príjemnej ružovej farbe. Vďaka tejto farbe je vhodná do dievčenského kráľovstva.

Táto vysoká posteľ je krásna, moderná, ale má aj veľmi praktické prvky, ktoré ocenia deti aj rodičia. Má dve postele, takže vaša dcéra si môže pozvať na návštevu aj kamarátku. Dolná posteľ je rozšírená a tiež je možné ju použiť aj ako dvojlôžkovú posteľ. Vhodná je pre všetky detské interiéry, najmä tie, ktoré sú malé, pretože skvele šetrí priestor.

Dolná posteľ má praktické skladovacie poličky, kde je možné odložiť všetko, čo treba. Deti sem môžu uložiť napríklad knihy, CD, hračky, mobilný telefón, budík a všetky dorbnosti, ktoré deti musia mať po ruke.

Poschodová posteľ má tiež krásne schody, ktorými sa deti dostanú na hornú posteľ. Schody sú variabilné, môžete ich dať na pravú aj na ľavú stranu postele. Zároveň plní funkciu úložného priestoru, takže môžete ušetriť priestor a uložiť veľa vecí.

Posteľ je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, vďaka čomu dostanete kvalitnú posteľ, ktorá je pevná, stabilná a odolná. Je vyrobená z lamino dosiek.

Nosnosť hornej postele je do 100 kg, dolná posteľ má hmotnosť až do 150 kg.

V balení nájdete okrem rámu postele aj spomínané schodov, ktoré môžete použiť aj ako poličky, resp. úložný priestor. Ak si kúpite druhý variant, tak v balení nájdete aj dva matrace. Horný matrac je dodávaný v bavlnenom a neprešívanom poťahu, dolný je pružinový a obojstranný.

Rozmery:

- vrchný matrac: 200 x 90 x 8 cm, je vo výške cca 129 cm

- spodný matraca: 200 x 120 x 15 cm, je vo výške cca 40 cm

- celková dĺžka postele: 208 cm

- celková šírka postele: 130 cm

- celková výška postele: 145 cm 

- rozmery schodov: dĺžka 54 cm, šírka 104  cm, výška 145 cm 

- celková dĺžka posteľ + schody: 262 cm

- celková šírka posteľ + schody: 130 cm

- celková výška posteľ + schody: 145 cm

Rozmer postele: 200x90 cm, 200x120 cm
Farba postele: biela, ružová
Prevedenie posteľe: poschodové, s úložným priestorom, s matracom a roštom, s matracom, s roštom
Materiál postele: lamino

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
13 zákazníkov
hodnotilo