Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Detské postieľky   /   Cestovné postieľky   /   Detská cestovná postieľka Contour Electra - blackberry Spring

Prázdninový výpredaj

DOČASNE VYPREDANÉ - Detská cestovná postieľka Contour Electra - blackberry Spring

Tiež radi cestujete? Spoznávate nové a nové krajiny, miesta? Vo chvíli, keď máte bábätko, zvyčajne sa cestovania dostáva do úzadia. A je to škoda, pretože .. viac

Naša cena: 96,00 €
Pôvodná cena: 147,70 €
celkové hodnotenie
4.7
7 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
4266-0 blackberry Spring 147,70 € 96,00 € dočasné vypredané

Detská cestovná postieľka Contour Electra - blackberry Spring

Tiež radi cestujete? Spoznávate nové a nové krajiny, miesta? Vo chvíli, keď máte bábätko, zvyčajne sa cestovania dostáva do úzadia. A je to škoda, pretože cestovať môžete aj s dieťaťom.

Počas ciest deti potrebujú veľa vecí, neviete presne, či v hoteloch či apartmánoch bude detská postieľka alebo nie. A práve tento problém vám pomôže vyriešiť detská cestovná postieľka Contour Electra - Blackberry Spring.

Ide o skvele vybavenú detskú postieľku, ktorá je ideálna na cesty. Disponuje závesným lôžkom, ktoré je vhodné pre deti od narodenia až do cca troch mesiacov (nosnosť do 6,5 kg) prípadne do doby, než sa dieťa začne zdvíhať na rukách.

Akonáhle sa tak stane, závesné lôžko sa jednoducho odstráni a cestovná postieľka slúži až do troch rokov, resp. do 15 kg. Detská cestovná postieľka sa hodí nielen na cesty, ale aj do detskej izbičky všetkých detí.

Cestovná postieľka disponuje niekoľkými funkciami a príslušenstvom. Matrac zvýšeného dna tíši dieťa jemnými vibráciami. Tie majú dve rýchlosti, medzi ktorými sa ľahko prepína.

Veľmi ľahko a rýchlo sa skladá a tiež prenáša. Je teda možné ju vziať na návštevu k rodine, na dovolenku, na víkend na chalupu a podobne. Postieľka disponuje tiež nočným svetielkom a hudbou. Ďalej má prebaľovací pult, ktorý je možné zložiť a hrazdu s hračkami.

Disponuje siedmimi nohami, ktoré poskytujú posteli dokonalú pevnosť a stabilitu. Dve z týchto nôh sú tvorené kolieskami, vďaka ktorým je možné posúvať postieľku podľa potreby.

Detská cestovná postieľka sa dodáva spolu s úložnou taškou. V nej sa postieľka jednoducho prenáša. Skvele tak poslúži počas cestovania a to sa stane ľahké a jednoduché pre všetkých.

- hmotnosť: 14 kg

- rozmer rozloženej postieľky: 104 x 73 x 91 cm

- rozmer zloženej postieľky: 23 x 23 x 85 cm

Rozmer postieľky: 100 x 70 cm
Prevedenie postieľky: s kolieskami, s prebaľovacou podložkou, nastaviteľný rošt
Materiál postieľky: polyester / kov / plast
Farba postieľky: fialová, zelená, iné farebné prevedenie

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.7
7 zákazníkov
hodnotilo