Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Detské postieľky   /   Drevené postieľky   /   Detská postieľka k posteli rodičov BABY SCARLETT - biela

Zľavy

DOČASNE VYPREDANÉ - Detská postieľka k posteli rodičov BABY SCARLETT - biela

Deti potrebujú postieľku, v ktorej sa budú cítiť bezpečne a komfortne. Musí byť kvalitná a zdravotne nezávadná, aby deťom poskytovala všetko, čo je potrebné. A .. viac

Naša cena: 88,00 €
Pôvodná cena: 103,00 €
celkové hodnotenie
4.7
28 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6209-0 Baby Scarlett 1027 - biela 103,00 € 88,00 € dočasné vypredané

Detská postieľka k posteli rodičov BABY SCARLETT - biela

Deti potrebujú postieľku, v ktorej sa budú cítiť bezpečne a komfortne. Musí byť kvalitná a zdravotne nezávadná, aby deťom poskytovala všetko, čo je potrebné. A presne tieto a ďalšie požiadavky spĺňa detská postieľka Baby Scarlett.

Je v univerzálnej bielej farbe, takže je vhodná pre chlapcov aj dievčatá. Vyrobená je z kvalitného borovicového dreva, ktoré je ošetrené kvalitnou povrchovou úpravou. Vyrába sa podľa platných noriem EÚ STN 716-1 a STN EN 716-2 na výrobky pre deti do 3 rokov.

Postieľka má povrchovú úpravu farebným aj bezfarebným lakom, oba vyhovujú vyhláške Ministerstva zdravotníctva o nárokoch kladených na výrobky s lakovanou úpravou pre deti do 3 rokov.

Bok postieľky je možné stiahnúť a opatrený je 2 bodovým systémom. Disponuje tiež nepolohovatelným roštom. Súčasť postieľky nie sú kolieska ani matrac, tie je nutné objednať zvlášť.

Postieľka je vybavená bezpečnostnou pásky, ktoré slúžia na uchytenie roštu k lamelám veľkej postele. Môžete tak postieľku využívať v tesnej blízkosti vašej postele a to so stiahnutou bočnicou. Používať ju môžete do doby, než dieťa začne samo sedieť.

Postieľka prináša deťom aj ich rodičom bezpečie, istotu a komfort. Je možné k nej dokúpiť chránič matraca, detský molitanový matrac a sadu obliečok. Matrace sa väčšinou vypĺňajú 100% PUR penou a poťah je zo 100% bavlny.

Rozmery:

. vnútorná dĺžka 90 cm a šírka 41 cm

- celkový šírka 47 cm a dĺžka 95 cm

- výška bočnice 71 cm

- hĺbka v spodnej polohe roštu je 31 cm

- výška čela od zeme (bez koliesok) 78 cm

- hmotnosť 7 kg

Rozmer postieľky: 90 x 40 cm
Prevedenie postieľky: so sťahovacím bokom, pristaviteľná k posteli
Materiál postieľky: masív
Farba postieľky: biela
viac značky: Scarlett

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.7
28 zákazníkov
hodnotilo