Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Nástenné a okenné   /   Metre na stenu   /   Dekorácia na stenu - zvedavé zvieratká

Zľava

DOČASNE VYPREDANÉ - Dekorácia na stenu - zvedavé zvieratká

Vydekorovať detskú izbu je teraz také jednoduché a ľahké, stačí do detského kráľovstva zabezpečiť krásnu dekorácia na stenu s motívom zvedavých zvieratiek. .. viac

Naša cena: 10,50 €
Pôvodná cena: 12,00 €
celkové hodnotenie
4.3
19 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6288-0 Dekorácia na stenu - zvedavé zvieratká 12,00 € 10,50 € dočasné vypredané

Dekorácia na stenu - zvedavé zvieratká

Vydekorovať detskú izbu je teraz také jednoduché a ľahké, stačí do detského kráľovstva zabezpečiť krásnu dekorácia na stenu s motívom zvedavých zvieratiek. Všetky deti budú nadšené!

Nálepka má svoju praktickú funkciu, pretože je zároveň aj výškomer, vďaka ktorému môžete kontrolovať a zaznamenať ako vaše dieťa vzrástlo od posledného merania.

Dekoráciu môžete nalepiť na stenu, alebo na hocijaký hladký a odmastnený povrch, môžete tak zkrášlit dvere, okno, zrkadlo alebo nábytok.

Nálepky je možné veľmi jednoducho nalepiť, stačí vyčistiť povrch od prachu a nečistôt a nelepiť. Jednoduchá je aj údržba, jemne z času na čas pretrieť vlhkou handričkou, a je hotovo. Ak odstránite nálepky, nezanecháva stopy.

Neodporúčame lepiť ihneď na čerstvý náter, radšej počkajte aspoň dva týždne kým všetko dôkladne vyschne. Nálepky sú vyrobené z kvalitnej a matnej samolepiacej fólie z PVC. Nemajú nepríjemný zápach, sú ekologické, preože neobsahujú chemické ani iné škodlivé látky.

- rozmer: 160 x 90 cm

MOTÍVY: Zvieratká

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
19 zákazníkov
hodnotilo