Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Nástenné a okenné   /   Samolepky na stenu   /   Dekorácia na stenu - zvieratká zo safari

DOČASNE VYPREDANÉ - Dekorácia na stenu - zvieratká zo safari

Premýšľate nad novým vybavením detskej izby? Alebo chcete len pridať novú lampu či skriňu do izby? Ozdobiť detskú izbu však môžete aj oveľa jednoduchšie, .. viac

Naša cena: 11,50 €
Pôvodná cena: 12,70 €
celkové hodnotenie
4.5
21 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6551-0 Dekorácia na stenu - zvieratká zo safari 12,70 € 11,50 € dočasné vypredané

Dekorácia na stenu - zvieratká zo safari

Premýšľate nad novým vybavením detskej izby? Alebo chcete len pridať novú lampu či skriňu do izby? Ozdobiť detskú izbu však môžete aj oveľa jednoduchšie, lacnejšie a rýchlejšie. Stačí si zvoliť nejakú krásnu dekoráciu na stenu.

Napríklad tieto krásne a roztomilé samolepky so zvieratkami zo safari. Zaručene ozdobia každú miestnosť, čakáreň u lekára, detský kútik alebo triedu materskej škôlke.

Navyše ju nemusíte nalepiť výlučne na stenu, pretože je vhodná aj na iné hladké a suché povrchy ako dvere, okná, nábytok, zrkadlo a tak ďalej.

Samotné nalepenie je taktiež veľmi jednoduché, stačí nájsť vhodné miesto, očistiť toto miesto od prachu a iných nečistôt a aplikovať nálepku. Údržba je jednoduchá, počas bezného upratovania nálepky z času na čas pretrite vlhkou handričkou. Ak sa samolepky rozhodnete odstrániť, tak Vám na stene nezanechajú žiadny stopy. Neodporúčame však samolepky lepiť okamžite po maľovaní. Minimálne dva týždne počkajte, aby farba dostatočne vyschla.

Je vyrobená z vysoko kvalitných, matný a samolepiacich PVC fólií. To znamená, že nemajú nepríjemný zápach, sú ekologické a bez zdraviu škodlivých a nebezpečných látok.

Dekorácia je vhodná pre všetky deti.

Rozmery: 220 x 140 cm 

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
21 zákazníkov
hodnotilo