Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Sedačky a kresielka   /   Kresielka   /   Čalúnené Disney kresielko - Tlapková patrola

PREDAJ SKONČIL - Čalúnené Disney kresielko - Tlapková patrola

V detskej izbe musia byť hračky, posteľ, skrine a ďalšie kusy nábytku. Deti však potrebujú mať v izbe aj priestor, kde môžu oddychovať, relaxovať alebo len tak .. viac

Naša cena: 88,50 €
celkové hodnotenie
4.3
7 celkové hodnotenie


Čalúnené Disney kresielko - Tlapková patrola

V detskej izbe musia byť hračky, posteľ, skrine a ďalšie kusy nábytku. Deti však potrebujú mať v izbe aj priestor, kde môžu oddychovať, relaxovať alebo len tak posedieť. A na to skvele poslúži práve kresielko.

Čalúnené Disney kresielko je krásne, farebné a moderné. Vhodné je pre všetky deti. Motív animovanej rozprávky - Tlapková patrola si zamilujú všetky deti, chlapci aj dievčatá.

Čalúnené kreslo je vyrobené z materiálu, ktoré je veľmi príjemné na dotyk. Vďaka dizajnu je kresielko ideálne do všetkých detských izbičiek a či hracím kútov. Vhodné je na sledovanie rozprávok, čítanie knižiek, relax, kreslenie a podobne.

Disney čalúnené kreslo je vyrobené z kvalitných materiálov, robustný rám zaručuje dlhú životnosť. Je vhodný pre všetky deti mladšie ako šesť rokov.

Rozmery:

 - celková výška: 44 cm

 - celková šírka: 59 cm (sedacia časť 29 cm)

 - hĺbka: 32 cm

 - výška sedacej časti od podlahy: 20 cm

 - nosnosť: až 43 kg

FARBY: červená, modrá
viac značky: Delta

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
7 zákazníkov
hodnotilo