Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Stoly   /   Nočné stolíky   /   Nočný stolík First

Zľava

PREDAJ SKONČIL - Nočný stolík First

Deti tiež potrebujú mať pri posteli nočný stolík. Do neho si môžu uložiť rôzne drobnosti a čo viac, na neho môžu uložiť všetko, čo potrebujú mať po ruke počas .. viac

Naša cena: od 182,50 €
Pôvodná cena: od 204,20 €
celkové hodnotenie
4.6
5 celkové hodnotenie


Nočný stolík First

Deti tiež potrebujú mať pri posteli nočný stolík. Do neho si môžu uložiť rôzne drobnosti a čo viac, na neho môžu uložiť všetko, čo potrebujú mať po ruke počas noci. Zaobstarajte aj vy do ich detskej izbičky krásny a moderný kúsok.

Nočný stolík je sám o sebe veľmi praktický. Detskej izbičke ponúkne úložný priestor, ktorý iste oceníte. Kolekcia First prináša nábytok, ktorý je vhodný pre novorodencov, dojčatá a aj pre väčšie deti.

Nočný stolík, rovnako ako každý iný kúsok nábytku z kolekcie First je vyrobený z materiálov tej najvyššej kvality. Vyrába sa s mimoriadnym ohľadom na dieťa.

Drevotrieska je dýhovaná prírodnou dubovou dyhou. Čelo je vyrobené z lakovanej MDF dosky. Rukoväte sú z masívneho dubového dreva. Všetky drevené prvky sú upravované ručne a to vrátane prímesov prírodných rastlinných olejov. Ide teda o vysoko kvalitné kúsky.

First je detská kolekcia, ktorá je moderná, krásna, praktická a príjemná. Oceníte tu predovšetkým jednoduchosť, originalitu a eleganciu. Ocenia ju všetky deti, ako chlapci, tak aj dievčatká.

Pri nábytkoch kolekcie First, rovnako ako aj pri ďalších kolekciách od značky Timoore, sa kladie dôraz aj na bezpečnosť pri používaní. Možné nebezpečné miesta sa eliminujú, napríklad rohy sú zaoblené, a teda minimalizujú úrazy. Všetky oleje a laky, ktoré sa pri výrobe tohto nábytku využívajú, sú bezpečné a pre zdravie detí neškodné. Jemné a harmonické kombinácie farieb majú príjemný vplyv na deti. Rukoväte definujú celú kolekciu.

Doba výroby nábytku je sedem týždňov.

Celková váha nočného stolíka je 50kg a jej rozmery sú: 60 x 47 x 44 cm.

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
5 zákazníkov
hodnotilo