Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Stoly   /   Nočné stolíky   /   Nočný stolík L12

DOČASNE VYPREDANÉ - Nočný stolík L12

Aj deti v detskej izbičke potrebujú mať nočný stolík, kde si môžu odkladať všetko, čo potrebujú mať pri posteli. A zaobstarať deťom krásny, farebný a moderný .. viac

Naša cena: od 24,50 €
celkové hodnotenie
4.1
21 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6775-0 zelená 24,50 € 1-3 týždně
6775-2 fialová 24,10 € 1-3 týždně

Nočný stolík L12

Aj deti v detskej izbičke potrebujú mať nočný stolík, kde si môžu odkladať všetko, čo potrebujú mať pri posteli. A zaobstarať deťom krásny, farebný a moderný nočný stolík je celkom dôležité. Po akom siahnuť? My odporúčame tento nočný stolík L12, ktorý je nielen praktický, ale aj moderný, krásny, farebný a funkčný. Ide o univerzálny kúsok, ktorý sa hodí naozaj do všetkých detských izbičiek, pre chlapcov aj pre dievčatá.

Deti si na neho môžu bez obáv postaviť lampu, dať si na neho rozprávkovú knihu, budík, obľúbenú hračku, pohár vody a podobne. Tento kúsok môžu využívať nielen deti, ale aj teenageri.

Dokáže krásne oživiť každú detskú aj študentský izbičku, dodá jej na kráse. Vyberať si deti môžu z dvoch farebných prevedení. Farba dreva je v dekore jaseňa. Ide o krásny kúsok, ktorý si všetci zamilujú.

Nábytok je spracovaný veľmi kvalitne, z kvalitného a odolného LTD materiálu, ktorý sa ľahko udržuje. Jednotlivé diely majú zaoblené tvary, teda je nočný stolík bezpečný pre deti, eliminuje úrazy.

Nočný stolík sa dá kombinovať s inými kúskami nábytku z kolekcie Lori. Zaobstarať si môžete posteľ, poličky, komodu a podobne. Vznikne tak ucelený a krásny interiér.

 - rozmery: výška 51 cm, šírka 45 cm, hĺbka 35 cn

 - váha: cca 11 kg

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.1
21 zákazníkov
hodnotilo