PREDAJ SKONČIL - Písací stôl a skrinka Simple

Krásny písací stôl s praktickou skrinkou z kolekcie Simple poteší všetky deti. Ide nielen o krásny, ale najmä praktický kus nábytku. Hodí sa najmä do menších .. viac

Naša cena: od 408,80 €
celkové hodnotenie
4.4
10 celkové hodnotenie


Písací stôl a skrinka Simple

Krásny písací stôl s praktickou skrinkou z kolekcie Simple poteší všetky deti. Ide nielen o krásny, ale najmä praktický kus nábytku. Hodí sa najmä do menších detských izbičiek, pretože efektívne šetrí miesto a priestor.

Stolík disponuje praktickou skrinkou, ktorá má dva výsuvné šuflíky. Jeden šuflík je k dispozícii na papiere, výkresy a ďalšie drobnosti o veľkosti A4. Je schovaný a okom viditeľný až po otvorení dvierok. Druhý šuplík je vhodný pre ukladanie väčších vecí.

Písací stôl a skrinka disponujú krásnymi farebnými prevedeniami -  modro-krémová, ružovo-krémová, oranžovo-krémová, zeleno-krémová.

Konštrukcia je vyrobená z bukového dreva, čo zaručuje bezpečnosť a stabilitu. Bočnice a vnútorné police sú z lamino dosky. Šuflíky sa otvárajú samostatne, nevysúvajú sa oba. Ide o bezpečnostné opatrenie, kedy si dieťa vysunutím oboch šuplíkov nespôsobí žiadne úrazy a zranenia. Písací stôl a skrinka majú zadné kolieska pre lepšie posúvanie a variabilnosť. Rohy nábytku sú zaoblené a tým minimalizujú riziko úrazov.

Nábytok sa realizuje 7 týždňov a prichádza v dvoch balíčkoch. Jeden balík má hmotnosť 29 kg, druhý balík má hmotnosť 24 kg.

Rozmer:  102 x 137 x 60 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
10 zákazníkov
hodnotilo