Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Stoly   /   Stolíky na kreslenie   /   Detský stolík na kreslenie - Tlapková patrola

PREDAJ SKONČIL - Detský stolík na kreslenie - Tlapková patrola

Premýšľate, že pre vaše dieťa zabezpečíte miesto, kde budete mať pohodlie a bude môcť bez obmedzení kresliť, vymaľovávať omaľovanky a rozvíjať svoj talent? .. viac

Naša cena: 55,80 €
celkové hodnotenie
4.8
11 celkové hodnotenie


Detský stolík na kreslenie - Tlapková patrola

Premýšľate, že pre vaše dieťa zabezpečíte miesto, kde budete mať pohodlie a bude môcť bez obmedzení kresliť, vymaľovávať omaľovanky a rozvíjať svoj talent? Potom isto oceníte tento stôl na kreslenie, ktorý slúži presne na tento účel.

Jedná sa o moderný, krásny a farebný stôl s motívom animovanej rozprávky Tlapková patrola. Všetky deti ho budú milovať, je vhodný pre chlapcov a pre dievčatá. Ide o skevlý darček, ktorý si všetky deti zamilujú. 

Skladá sa zo stoličky a stola, ktorý má priestrannú dosku s umývateľným povrchom. Súčasťou dodávky je tiež rolka papiera, ktorá je pripravená pre vyfarbovanie a kreslenie. Na stole nájdete aj zabudovaný priestor, kde si môže vaše dieťa bezpečne ukladať rôzne ceruzky a pastelky, ktoré k svojej tvorbe bezpodmienečne potrebuje.

Povrch stola je odolný a jednoducho ho vyčistíte handričkou. Detský stôl na kreslenie odoláva škrabancom, spĺňa všetky bezpečnostné normy, jeho montáž je jednoduchá a nič nebráni nerušenému používaniu.

Vhodné pre deti vo veku od 3 do 6 rokov.

- rozmery: 60 x 45 x 43 cm

FARBY: modrá
viac značky: Delta

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.8
11 zákazníkov
hodnotilo