Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Prútený nábytok   /   LILU prútený regál

DOČASNE VYPREDANÉ - LILU prútený regál

Krásny a moderný interiér tvoria často malé detaily alebo veľmi dobre spracované kusy nábytku, ktoré nielenže sú praktické, ale navyše tiež disponujú moderným .. viac

Naša cena: od 97,50 €
Pôvodná cena: od 150,00 €
celkové hodnotenie
4.5
22 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6979-0 biela 150,00 € 97,50 € dočasné vypredané
6979-7 grafit 150,00 € 97,50 € dočasné vypredané

LILU prútený regál

Krásny a moderný interiér tvoria často malé detaily alebo veľmi dobre spracované kusy nábytku, ktoré nielenže sú praktické, ale navyše tiež disponujú moderným vzhľadom, ktorý si zamilujú všetci.

Prútený regál je toho dôkazom! Moderný a pritom praktický doplnok do detskej izbičky splní všetky vaše predstavy. Je vhodný nielen pre malé deti, ale aj pre staršie deti a dospievajúci teenagerov.

Spĺňa mnoho funkcií, napríklad ho môžete využiť ako knižnicu na knihy, poličku na najrôznejšie CD, DVD, hračky, rámčeky s fotografiami alebo aj školské potreby.

Prútený regál sa vyrába z kvalitných materiálov, s maximálnou presnosťou a spracováva sa ručne. Ide teda o kvalitný kus. Disponuje tiež veľkou odolnosťou, ozdobený je piatimi pompomami, ktoré môžete zložiť alebo ich umiestniť kamkoľvek chcete.

Natiera sa farbou, ktorá je vhodná a bezpečná nielen pre deti, ale aj pre životné prostredie. Vyrába sa v niekoľkých farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať tú pravú farbu pre vás a váš interiér.

Rozmery:

- hĺbka: 28 cm

- výška: 100 cm

- šírka: 50 cm

viac značky: LILU

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
22 zákazníkov
hodnotilo