JARNÝ VÝPREDAJ - zľavy až 54 %

Banaby.sk   »   Hračky   /   Interaktívne hračky   /   Kamoš na spanie - ovečka s melódiami

DOČASNE VYPREDANÉ - Kamoš na spanie - ovečka s melódiami

Každé dieťatko zaspáva rado s plyšovým kamarátom v náručí. Ten ho chráni a pomáha mu rýchlejšie a pohodlnejšie zaspať. A teraz deťom môžete zaobstarať takéhoto .. viac

Naša cena: 32,40 €
celkové hodnotenie
4.6
18 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6226-0 Ovečka s melódiami - 06586 32,40 € dočasné vypredané

Kamoš na spanie - ovečka s melódiami

Každé dieťatko zaspáva rado s plyšovým kamarátom v náručí. Ten ho chráni a pomáha mu rýchlejšie a pohodlnejšie zaspať. A teraz deťom môžete zaobstarať takéhoto kamaráta na spanie aj s melódiami! Ide o horúcu novinku, ktorá bola na trh uvedená v máji 2016.

Kamoša na spanie v tvare ovečky si zamilujú všetky deti, je možné ju využívať už od narodenia bábätka. Ľahko sa dá prichytiť suchým zipsom k postieľke. Ovečka pomôže deti ukolísať k spánku a to aj vďaka svojim príjemným melódiam.

Ovečka prináša šesť upokojujúcich melódií a to vrátane uspávaniek. Je možné nastaviť aktiváciu ovečky plačom. Kedykoľvek sa teda bábätko prebudí a začne plakať ovečka znovu spustí svoju melódiu.

Funkcia automatického vypnutia vypne melódiu po pätnástich minútach. Ovečku môžu využívať aj staršie deti, kedy sa z ovečky vytiahne hracie zariadenie a stáva sa z nej plyšový kamarát.

Ovečka je vyrobená z materiálu, ktorý je veľmi príjemný a jemný na dotyk. Môžete ju prať v práčke, stačí len vytiahnuť hracie zariadenia. Ovečka sa napája tromi AAA batériami. Štartovacie batérie sú súčasťou balenia.

Rozmery:

- šírka 21 cm

- výška 25 cm

MOTÍVY: ovečka
viac značky: Summer Infant

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
18 zákazníkov
hodnotilo